بلاگ

دقیقاً چه چیزی باید قبل از تاتو کردن بدانیم

تاتو

تاتو کردن یک نوع ازدواج است ( این را جدی بگیرید ). به درستی انتخاب کنید تا سالها و سالها از تصمیم خود خوشحال باشید. اما وقتی که در حالت عادی نیستید ، انتخاب لحظه ای نکنید که جز پشیمانی چیزی ندارد. بنابراین برای جلوگیری از نیاز به پوشاندن طرح خود و یا پرداخت هزینه های بعدی برای از بین بردن تاتو ، زمانی را برای جستوجو و تحقیق مشخص کنید تا بعد ها پشیمان نشوید.

این که آیا شما کنجکاو هستید بدانید که یک تاتو چه حسی دارد یا بهترین مراقبت از تاتو پس از آن چیست ، تا بتوانید همه چیز را از قبل آماده کنید ، در اینجا دقیقاً همان چیزی است که باید قبل از گرفتن یک تاتو بدانید.

هزینه یک تاتو کوچک چقدر است؟

یک تاتو خوب ارزان نیست و یک تاتو ارزان قیمت (معمولاً) مناسب نیست. قیمت یک تاتو بستگی به اندازه ، مساحت بدن موردنظر شما پوشیده ، هنرمند و فروشگاه دارد.

تاتو چه احساسی دارد؟

از نظر واقعی ، زدن یک تاتو مانند کسی است که در حال خراش دادن یک سوزن داغ روی پوست شما است – زیرا این نوع اتفاقاتی است که واقعا می افتد. پس از گذشت حدود 15 دقیقه ، آدرنالین شما شروع به بالا رفتن می کند و به مدیریت کمی از درد کمک می کند ، اما اگر یک کار بزرگتر را انجام دهید ، این درد نمود پیدا خواهد کرد.

بعد از زدن تاتو چه احساسی دارد؟

کاملاً طبیعی است اگر پوست شما متورم ، قرمز و یا بعد از آن لک باشد (نوعی مانند آفتاب سوختگی بد) ، اما سعی کنید فشار مداوم به آن وارد نکنید یا بیش از حد آن را مالش دهید. به گفته دکتر هنری ، نگران کننده ترین واکنش جانبی دردی است که روز به روز بدتر می شود و این می تواند نشانه ای از عفونت باشد. در این صورت به پزشک خود مراجعه کنید.

هنگام تصمیم گیری در مورد محل قرارگیری ، شما همچنین می خواهید به روند بهبودی و نحوه تأثیر آن بر زندگی روزمره خود توجه کنید. به عنوان مثال ، یک خال کوبی در پشت ران شما ممکن است نشستن در آن روزهای اول را کمی مشکل کند ، در حالی که یک خال کوبی زیر سینه ممکن است در پوشیدن سینه بند شما به مدت یک هفته اختلال ایجاد کند.

کمترین درد برای زدن تاتو کجاست؟

تاتو ها چقدر صدمه می بینند؟ درد تاتو چه حسی دارد؟ گریه میکنم ؟! این سؤالات بسیار واقعی و عادی است. و پاسخ ها … بسته به اندازه تاتو و جایی که بدن شما در آن قرار دارد متفاوت است (خال کوبی های کوچکتر روی قسمت های گوشتی بدن شما کمترین صدمه را خواهد دید).

رومان می گوید که خال کوبی روی مچ یا ساعد شما مکان های بسیار ساده ای برای شروع کار است ، اما آزمایش خرج کردن (بله ، به معنای واقعی کلمه خود را با ناخن های خود می چسبانید) نشانگر خوبی است که نشان می دهد کدام نواحی روی بدن شما از دیگران حساس تر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *