بلاگ

50 ایده برتر برای تاتو

اگر تصمیم گرفته اید تاتو بزنید ، اما مطمئن نیستید که از کجا روند را شروع کنید ، این گالری ایده های تاتو برای مردان ایده های خوبی به شما می دهد. همچنین می توانیددر  آموزش تاتو آکادمی قصر روشان شرکت کنید و خود تاتو کار حرفه ای شوید.

البته چندین تصمیم بسیار مهم وجود دارد که باید قبل از خال کوبی ، تصمیم گیری کنید ، زیرا حتی اگر تاتو ها دیگر دائمی نباشند ، به لطف تکنیک های حذف تاتو ، خال کوبی یک سرمایه گذاری است و باید با دقت در نظر گرفته شود.

اولین تصمیم بزرگ شما ، خارج از طرح تاتو ، پیدا کردن یک هنرمند است که نرخ های معقول را طلب می کند و کارهای عالی را انجام می دهد که متناسب با سبک شخصی شما باشد.

آکادمی روشان در این زمینه می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند و طرح شما را پیاده سازی کند.

نظر بعدی شما باید جایی باشد که می خواهید تاتو خود را انجام دهید. آیا این چیزی است که شما می خواهید آن را نشان دهید ، به راحتی پنهان کنید یا آشکار کنید ، یا یک پروژه شخصی تر که فقط شما خواهید دید؟

بدن شما بوم شما خواهد بود ، بنابراین مهم است که بخشی از آناتومی خود را متناسب با هنر خود انتخاب کنید.

قطعات پشتی استثنایی به خوبی با مفاهیم بزرگتر مناسب هستند ، که ممکن است بخواهید آنها را در تاریخ آینده گسترش دهید.

در هر جایی که پوست نازک باشد – پاها ، دست ها یا چاقی – حساسیت بیشتری خواهید داشت. به طور هم زمان ، در مناطقی که تعداد زیادی اعصاب در نزدیکی سطح قرار دارند – بازوی داخلی فوقانی ، پشت زانو ، ناحیه ران و کشاله ران و قسمت تحتانی – خال کوبی دردناک تر خواهد بود.

به همین دلیل ضروری است که یک طرح تاتو و یک رنگ طراحی انتخاب کنید که برای شما هم معنادار باشد و هم از نظر زیبایی شناختی خوشایند باشد. اگر مطمئن نیستید که چه طرحی را دوست دارید ، این راهنمای ایده و دیگران می توانند نمونه ای از تصاویر را برای شما جذاب کنند.

از دیگر منابع الهام می توان به گالری های هنری ، کتابهای هنری و اساطیری ، متون انسان شناسی با هنرهای بدنی و صنایع دستی از فرهنگهای دیگر و حتی کتابهای باغبانی اشاره کرد. الهام همه جا است.

ایده های تاتو

خال کوبی پرنده برای مردان

این یک نمونه خارق العاده از یک خال کوبی واقع گرایانه است. کلاغ در سایه های روشن و مشکی از طریق خاکستری روشن است ، با بال های دراز که دارای سایه قابل توجه پرها است. لایه بندی عالی سایه های مختلف باعث می شود که انگار پرنده در میانه پرواز باشد و دقیقاً بالای لگن قرار دارد.

خال کوبی قفسه سینه مخصوص آقایان

این خال کوبی پیچیده بدن فوقانی ترکیب عناصر سنتی ، به ویژه استفاده از فونت های نوشتاری مختلف برای ایجاد جدایی در بین ایده های بیان شده را دارد. ستارگان نوع دیگری از خال کوبی های سنتی هستند و در اینجا از آن برای جلوه دادن استفاده می شود. سیاه و سفید محکم بازوی راست او و ایالات متحده در سینه اش بی نقص انجام می شود.

تاتو های رنگی برای آقایان

این تاتو مصنوعی از روش موج جدید خال کوبی است که به نظر می رسد با استفاده از رنگ های زنده و غیر سنتی با الگوهای هندسی برای ایجاد خال کوبی های بصری ، مفاهیم هنری انتزاعی را بنا می کند.

تاتو های بدون آستین مردانه

این سبک از نیمه آستین بازوی بالا محبوب است و مبتدیانی که به دنبال برخی از جوهر های با کیفیت در ژانر “کار سیاه” هستند. فوم موجها مفاهیم سنتی و ژاپنی را در هم می آمیزد و باعث ایجاد تضاد غنی در سایه زدن می شود و عمق بیشتری به سیاه و خاکستری سنگین تر آب اضافه می کند.

خال کوبی های مردانه

این یک خال کوبی با جزئیات بسیار زیاد است که طیف وسیعی از مفاهیم را در بر می گیرد. رنگ سیاه و قرمز به طلای زباله پولکا می دهد ، در حالی که سر پرنده با جزئیات شگفت انگیز ارائه می شود ، همانطور که هندسی در سینه او شکوفا می شود

این یک تاتو با جزئیات بسیار زیاد است که طیف وسیعی از مفاهیم را در بر می گیرد. رنگ سیاه و قرمز به طلای زباله پولکا می دهد ، در حالی که سر پرنده با جزئیات شگفت انگیز ارائه می شود ، همانطور که هندسی در سینه او شکوفا می شود.

خال کوبی های بدون آستین

هیچ چیز کاملاً شبیه یک خال کوبی سنتی آمریکایی نیست. خطوط تمیز ، الگوهای و رنگهای محدود اما کاملاً استفاده شده و قلمهای مدرسه قدیمی این را کلاسیک جلوه می دهند.

تاتو های جالب برای مردان

یک نمونه خوب از سبک جدید تاتو ، این اثر یادآور نامه تمرینی بزرگ است. قطعه برای ایجاد جزئیات اولیه از رنگ مشکی و خاکستری استفاده می کند ، سپس با استفاده از رنگ و شکل ، اسپلر را برای تعادل تصویر ایجاد می کند.

ایده های تاتو برای آقایان

تصاویر احساساتی که تصاویر نقاشی ها ، نقاشی های هنری یا عکس های بچه ها را نشان می دهد ، یک سبک تاتو در حال توسعه است.

تاتو بخش آستین کامل مردان

یکی دیگر از خال کوبی های واقع بینانه با عناصر سنتی بد بو. از یک سوزن سنج دقیق استفاده شده است که به طرز ظریفی هنر را از طیف وسیعی از سیاه و خاکستری حرکت می دهد ، در حالی که خطوط ضخیم تر و سیاه رنگ برای هر تصویر فردی ایجاد می کنند.

تاتو دنده ای مخصوص آقایان

تاتو های بیو مکانیکی رو به افزایش بوده اند که نشانگر علاقه جامعه به هوش مصنوعی ، روباتیک و ژانرهایی مانند استامپونک است. این مثال باعث می شود که انگار پوست برای از بین بردن دستگاه زیر آن برداشته شده است.

تاتو های آستین مردانه

این خال کوبی یک قلب موضوع نئو کلاسیک را با یک اعدام واقع گرایانه ترکیب می کند. روزگاری که شما فقط می توانستید قلبی را با یک فلش از طریق آن بدست آورید ، اکنون هنرمندان قادر به نمایش دیدگاه هایی از درون یک کتاب درسی آناتومی هستند.

تاتو آستین کامل بازوی مانلی

این قطعه زیبا به نظر می رسد که یک هنرمند رنسانس تصمیم گرفته است به جای سقف یک کلیسا از پوست استفاده کند. میزان تکنیک ، سایه زنی و رندر در این جوهر به بیش از 30 ساعت کار اضافه می کند. این نفس گیر است!

خال کوبی معنی دار برای آقایان

این قطعه آستین کلاسیک سبک ایرزومی است. نکته اصلی ، جزئیات هر تصویر ، غنای و وضوح کار خط است. ایرزومی ژاپنی به دلیل ترکیب زیبایی از گل یا امواج با جانوران مانند اژدها ، مارها یا کوی مشهور است.

طرح تاتو بازوی مردانه

سبک جالب و نسبتاً جدیدی از هنر خال کوبی “dotwork” است. این هنرمند با ایجاد خوشه های نقاط ، الگوهای هندسی ، طرح های قبیله ای و تصاویر را ایجاد می کند. این روند دشوار و شدید است که اغلب فقط با استفاده از یک سوزن تنها انجام می شود. هنگامی که به طور صحیح مانند این کار انجام شود ، نتایج جالب توجه است.

تاتو بازوی مردانه

یکی دیگر از شکل های ارجمند تاتو که از آن زمان مورد استقبال قرار می گیرد ، عضویت در بخش های خدمات مسلح را نشان می دهد. در این قطعه ، تاتو خدمات وی متنی را نشان می دهد که متعلق به وی است ، در حالی که استفاده اضافی از رنگ از پرچم ایالات متحده استناد می کند و به آن در ایستادگی کمک می کند.

تاتو سینه آقایان

این خال کوبی سبک جدیدی را با عناصر خال کوبی قبیله ای و سبک هندسی ترکیب می کند تا تصویری دستگیرکننده ایجاد کند. الگوهای متقارن و ظریف تفصیل با استحکام و واقع گرایی جغد برجسته می شود. همچنین توجه داشته باشید که الگوی مثلثی و دایره ای ضخیم سیاه که یک لنگر مرکزی به تصویر می دهد ، احتمالاً قبل از بقیه نیز انجام شده اما هنوز هم مهم است.

خال کوبی های قفسه سینه آبرنگ مردانه

خال کوبی های آبرنگ مانند این روباه آبی در هنگام اجرای کامل جادویی به نظر می رسند. مهم است که اطمینان حاصل کنید که برای انجام بهترین نتایج ، با یک خال کوبی متخصص در این سبک مشغول شوید. اطمینان حاصل کنید که فقط جوهر با بالاترین کیفیت برای شفافیت آبرنگ در طول عمر تاتو استفاده می شود.

تاتو های شگفت انگیز مردانه

یک عمر هنری روی پوست. این برنامه برای علاقه مندان به سخت افزار است. پرتره های خارق العاده ای مانند ماریلین مونرو وجود دارد که با عناصر متنوعی از سبک Chicano تقویت شده است. یک چیز مسلم است ، این خال کوبی های قدیمی است ، اما خیلی خوب انجام شده اند که با افزایش سن کم نشده اند.

تاتوهای آستین بازو

یک خال کوبی هندسی کلاسیک ، خطوط سیاه ضخیم الگوی را بعد از درهم آمیختگی الگوی شکل می دهد. عناصر شگفت آور عبارتند از: پیچ و مهره های نقطه مقابل سیاه و سفید سنگین.

طراحی بازوی تاتو برای آقایان

این جوهر روش بیو مکانیکی را برای انجام یک خال کوبی به سبک طرح تطبیق می دهد. این پوست ساخته شده است که مانند پوست های کراوات به نظر می رسد و لوح سنگی با تأثیر رومی را در زیر می گذارد.

یک نسخه الهام گرفته از ماسک زیبا روی خال کوبی ژاپنی Irezumi.

موضوعی واقع گرایانه درخشان است. تکنیک های مختلف سایه بان با خطوط تمیز ترکیب می شوند تا یک قطعه بزرگ شهر و عمق جدی به قطعه ایجاد شود.

این یک اقتباس عالی و منحصر به فرد از موضوع طرح است.

خال کوبی سگ مردانه

یک تاتو با طرح کلاسیک ، این هنرمند از یک طرح به ظاهر گاه به گاه تصویری دلربا می سازد ، هوشمندانه از شکل های مختلفی برای درست کردن جوهر استفاده می کند ، و یک قاب جالب برای سگ هستند.

خال کوبی های جغد مردانه

این خال کوبی شانه برای تمرکز روی جزئیات ظاهری در مرکز تصویر ساخته شده است ، اما فقط با استفاده از رنگ مشکی جامد است. خلقت بسیار هوشمندانه.

تاتو شانه مردانه

یکی دیگر از کلاسیک های جدید مدرسه که از این خال کوبی استفاده می کند از رنگ آن در بالای رنگ استفاده می کند تا آن را به عنوان یک اثر هنری برقی تبدیل کند.

ایده های تاتو طراحی آستین مردانه

خال کوبی های قبیله ای پولینزی تقریباً یک آیین است. الگوهای زیبا و ساخته شده با اسکنه و فلز تا استاندارد دقیق ، الگوهای رندر زیبایی را ایجاد می کنند که نسبت به سایر طرح های جوهر واضح تر به نظر می رسند.

طرح تاتو آستین مردانه

این خال کوبی های سرگرم کننده است که خطوط را با هم مخلوط می کنند – به یاد داشته باشید جنبه سیاه و قرمز آوانگارد – با موضوع کلاسیک آمریکای شمالی مانند جمجمه قند ، پرستو و پیرزن.

خال کوبی های گرگ مردانه

خال کوبی های گرگ یک عبارت محبوب از رئالیسم حیوانات است ، با استفاده از سکته های مختلف از اسلحه برای ایجاد ترکیبی زیبا از سایه خاکستری بدون جوهر ، که باعث می شود خز واقعی به نظر برسد و ساختار کاملی از صورت را فراهم کند.

تاتو مچ دست مردانه

به تاتو کار ماهر نیاز دارد تا بتواند چنین خطوط روان و در عین حال واضح را ایجاد کند. هر خط برای تکمیل سایرین ساخته شده است ، و تاتو را که انتظار دارید رنگ آن باشد ، نیازی به آن ندارد.

تاتو نظامی برای مردان

تصاویر عجیب و غریب و جدا شده به رنگ سیاه و قرمز که عمداً به نظر می رسید بی نظم هستند.

خال کوبی های بدون آستین مخصوص آقایان

این آستین نمونه ای بی نقص از هنر جدید است. هر یک از کارت های تاروت که به صورت جداگانه انجام می شود ، خال کوبی بسیار خوبی خواهد بود ، اما ایجاد مرزهای ساده ای که با گل های رز زیبا به هم پیوسته است ، آن را به صورت یکپارچه و زیبا جلوه می دهد.

آستین بازوی تاتو برای آقایان

آیا این جک ریپر یا شرلوک هولمز است؟ این هنر با استفاده از استادانه ای از سایه ها ، یک موضوع ویکتوریا را بازآفرینی می کند – می توانید فکر کنید که آن را با یک ماله نقاشی به جای یک اسلحه خال کوبی ترسیم کرده اید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *