بلاگ

چگونه یک خط تاتو موقت درست کنیم

اگر برای تعهد مادام العمر یک تاتو واقعی آماده نیستید ، یا اگر خیلی جوان هستید که پوست خود را تاتو کنید ، باز هم می توانید با هنر بدن خود را تاتو کنید! یک تاتو موقت همچنین یک روش عالی برای دیدن این است که ببینید که یک طرح تاتو را چقدر دوست دارید و تا چه اندازه برای شما مناسب است. فقط با کمی خلاقیت و تجهیزات ساده می توانید تاتو موقت بزنید.

A)انتخاب طرح مورد نظر

1)طرح خود را پیدا کنید. اینترنت یک منبع بی پایان برای ایده های تاتو است. اگر نمی خواهید طراحی خود را بکشید ، می توانید “استنسیل تاتو” ، “ایده تاتو” یا “فلش آرت” را جستجو کنید تا تصاویر زیادی را پیدا کنید که می توانید برای الهام گرفتن از آنها استفاده کنید یا برای تاتو موقت خود کپی کنید.
شخصیت های کارتونی مورد علاقه ، نمادها ، عبارات ، غذاها و موارد دیگر را جستجو کنید. هر یک از این موارد می تواند تبدیل به یک تاتو موقت و جالب جدید شود!
الگوهای گلدوزی مدلهای مناسبی برای تاتو موقت شما هستند. این طرح ها معمولاً ساده ، زیبا و معمولاً در قسمت کوچکتر هستند که راحت تر به بدن شما منتقل می شوند.
سعی کنید از طرح هایی که بیش از حد پیچیده یا مفصل هستند جلوگیری کنید. طرح های ساده با خطوط جسورانه به طور کلی به خوبی تبدیل به تاتو می شوند. طراحی با خطوط سایه یا پیچیده می تواند دشوار باشد.

2)تعیین محل تاتو خود را مشخص کنید. اگر خودتان تاتو را ترسیم می کنید ، حتما قسمتی از بدن را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید به آن برسید. با این وجود ، همیشه می توانید از یک دوست هنری بخواهید که شما را “تاتو موقت” کند ، که در هنگام قرار گرفتن ، انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد. اگر در حین استفاده از جوهر شروع به لرزیدن کنید ، این طرح می تواند خراب شود!
مکانهایی که روی بدن شما مالیده می شود ، مدت زمان ماندگاری تاتو موقت شما را کاهش می دهد. اصطکاک ناشی از ساییدگی لباس شما به خال کوبی باعث می شود که به مرور زمان خال کوبی را از بین ببرید. ساعد یا دست شما گزینه های خوبی برای در نظر گرفتن جای تاتو است.
به خاطر داشته باشید که پوستی که دائما در حال حرکت و کشش است و در بعضی از نقاط پوست شما مانند سایر قسمتهای پشت دست بیشتر از سایرین حرکت می کند. این می تواند باعث شود خیلی سریع تاتو شما محو شود.

3)خط چشم را برای جوهر انتخاب کنید. خط چشم مایع جسورانه ترین خطوط را به شما منتقل می کند و واقع بینانه ترین ظاهر را خواهد داشت. یک مداد خط چشم نیز می تواند کار کند ، به خصوص برای تاتو های موقت بصورت رایگان که کشیده شده است ، اگرچه این موارد ممکن است بیشتر شبیه مداد رنگی روی موهای شما باشد. برای طرح ریزی باید در استفاده از آسترهای مایع با اپلیکاتورهای حساس فکر کنید ، سپس می توانید از سایه مداد استفاده کنید.
خط چشم ضد آب احتمالاً بهترین گزینه برای تاتو موقت شما است. این نوع جوهر بیشتر دوام می آورد و اگر عرق می کنید و یا خیس می شوید ، کمتر مستعد ابتلا به لکه دار شدن هستید.
هنگام استفاده از مداد ، می توانید فشاری را که برای ایجاد سایه بر روی پوست خود ایجاد می کنید ، تغییر دهید. پس از استفاده از طرح باریک مایع ، می توانید از این موارد استفاده کنید تا تاتو موقت خود را به یک شخصیت منحصر به فرد تبدیل کنید.

B) پیاده سازی خالکوبی موقت

1)طرح خود را روی یک تکه کاغذ چاپ کنید یا ترسیم کنید. این الگویی برای تاتو شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که تصویر واضح است بنابراین می توانید به راحتی آن را ردیابی کنید. این باید به اندازه دقیقی باشد که شما می خواهید آن را بر روی پوست شما باشد. اگر تصویری که انتخاب کرده اید متقارن نیست ، باید آن را آینه بکشید یا ترسیم کنید تا به درستی به پوست شما منتقل شود.
اگر متوجه می شوید که طراحی آینه طراحی خود را به صورت رایگان بسیار دشوار است ، می توانید از رایانه برای معکوس کردن تصویر استفاده کنید. طرح خال کوبی خود را در یک برنامه ویرایش تصویر مانند Adobe Photoshop یا MS Paint کپی کنید و آن را در امتداد محور عمودی آن بچرخانید.
اگر از نظر هنری تمایل بیشتری دارید ، یا دوست دیگری دارید که مایل است به شما کمک کند ، چه کسی است ، می توانید خط چشم خال کوبی خود را مستقیماً بر روی پوست خود در خط چشم مایع ضد آب و یا با یک مداد خط چشم با یک نقطه خوب بکشید. اگر قصد دارید از این طریق خود را با جوهر ریزی کنید ، پس از اتمام طرح کلی ، می توانید به رنگ خود اضافه کنید یا سایه خود را به طرح خود اضافه کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

2)طرح کلی طرح خود را ردیابی کنید. برای اطمینان از اینکه خطوط ردیابی شده شما با الگوی شما مطابقت دارد ، ممکن است بخواهید طرح قالب خود را به کاغذ ردیابی خود بچسبانید. به این ترتیب اگر شما سرحال شوید یا کاغذ به دست خود بچسبد ، قالب و کاغذ ردیابی همچنان در معرض ماندن قرار خواهند گرفت. کاغذ موم یا کاغذ пергаشن و همچنین کاغذ انتقال. کاغذ مومی / موشی را بر روی تصویر خود بپوشانید ، هر دو را با نوار چسبانده و از یک نشانگر نمدی برای ردیابی طرح کلی طرح خود استفاده کنید.
طرح کلی تصویر خود را تیره و ضخیم کنید. این کار باعث می شود تا خط چشم را که بعد به پوست خود منتقل می کنید ، طرح کلی را با خط چشم خود آسان تر کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

3)طرح کلی خود را به یک کاغذ قابل کنترل برش دهید. انتقال ورق شما در صورتی که ورق موم / کاغذ پوست شما بسیار بزرگ باشد ، ممکن است دشوار باشد. کاغذ خود را با یک جفت قیچی بچسبانید تا فقط طرح و حاشیه کوچکی از کاغذ موم / پروانه در اطراف طرح باقی بماند.
در این مرحله ، شما ممکن است بخواهید بررسی کنید و ببینید که چگونه طراحی شما به بخشی از قسمت بدنتان که شما قصد دارید از خال کوبی خود استفاده کنید ، نگاه خواهد کرد. کاغذ موم / کاغذ پوست خود را به سمت پایین بکشید در قسمت بدن. شما باید بتوانید از طریق این مقاله را ببینید تا پیش نمایش نحوه ظاهر آن را مشاهده کنید.


4)خط چشم مایع را به طرح کلی بمالید. باید سریع این کار را انجام دهید ، زیرا خط چشم سریع خشک می شود. با استفاده از خط چشم مایع تا زمانی که کاملاً آن را با آستر چشم مایع ردیابی نکردید ، طرح مارک طراحی خود را دنبال کنید.
از یک مداد خط چشم نیز می توانید برای انتقال طرح کلی پوست خود استفاده کنید. مطمئن شوید که هنگام ردیابی مجدد طرح کاغذ موم ، یک لایه سنگین از مداد بمالید. هر چه لایه لاینتر مداد شما سنگین تر باشد ، انتقال آن نیز بهتر خواهد بود.

تاتو موقت

تاتو موقت

5)طرح کلی طرح خود را به پوست خود منتقل کنید. خط چشم مایع هنوز مرطوب (یا آستر مداد به شدت کشیده شده) را روی قسمتی از بدن که قصد تاتو کردن دارید قرار دهید. آن را روی پوست خود فشار دهید ، سپس یک دستمال یا دستمال مرطوب شده را با آب گرم مرطوب کنید و آن را به مدت حداقل 10 ثانیه محکم به پشت کاغذ موم / pergon خود فشار دهید. گرما باید به انتقال خط مایع به پوست شما کمک کند.
هنگامی که کاغذ موم / پوست مو را جدا می کنید ، باید طرح کلی پوست شما اعمال شود. به پوست خود اجازه دهید هوا خشک شود.


6)طرح خود را با خط چشم سیاه تیره کنید. خط چشم مایع ضد آب برای ترسیم بهتر است. این یک طراحی ماندگار و واقع بینانه و با ظاهری مقاوم در برابر لکه ایجاد می کند. با احتیاط کار کنید ، اما در صورت اشتباه نگران نباشید. هرگونه خطا قابل رفع است.
اگر خط چشم مایع ندارید ، مطمئن شوید که مداد خط چشم شما بسیار تیز است ، بنابراین می توانید خطوط تمیز و بدون لکه دار بگیرید.
اگر می خواهید خطوط یا جزئیات باریکی یا ریز و باریک ترسیم کنید ، یک دندانپزشک می تواند به خوبی به عنوان یک کاربرد کننده نکته خوب عمل کند. انتهای یک خلال دندان را در آستر مایع خود فرو کنید و با دقت از آن استفاده کنید تا جزئیاتی را به خال کوبی موقت خود اضافه کنید.
اگر اشتباه کردید ، یک پاک کن پنبه ای را در پاک کننده آرایش فرو کنید. برای آسترهای ضد آب باید از یک پاک کننده آرایشی مبتنی بر روغن استفاده کنید. مایع اضافی را از سواب جدا کرده و سپس از آن برای پاک کردن هرگونه خطا استفاده کنید. بگذارید مجدداً منطقه خشک شود و در صورت لزوم دوباره اشتباه را جلب کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

7)پس از خشک شدن طرح کلی ، رنگ یا سایه اضافه کنید. شما می توانید از خط چشم رنگی استفاده کنید تا یک گلدان رنگی به خال کوبی خود اضافه کنید یا یک مداد صاف و ساده برای سایه زدن. شما می توانید اثر سایه دار را با مخلوط کردن آن با یک برس آرایش کوچک و سفت کنید.
اگر می خواهید یک خال کوبی سیاه و سفید به ظاهر معتبر که مدت طولانی طول می کشد و لک نمی کند ، برای پر کردن استنسیل خود از بوش مایع ضد آب استفاده کنید. بسیار تاریک و چشمگیر خواهد بود.
اگر می خواهید رنگ اضافه کنید ، یک خط چشم یا حتی سایه چشم را امتحان کنید. هر چیزی که دارای جرقه باشد خیلی طبیعی به نظر نمی رسد ، اما می تواند خال کوبی شما را لکه دار کند.

8) روی خالکوبی موقت خشک شده بزنید. این باعث می شود جوهر روی پوست شما تنظیم شود و در طول روز از لک های آن محافظت کند. اگر پودر آرایش شفاف ندارید ، می توانید از پودر تالک یا پودر کودک استفاده کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

9)با استفاده از موهای زائد یا باند مایع از خال کوبی خود دفاع کنید. این باعث می شود رطوبت از خراب شدن خال کوبی شما جلوگیری کند و از بروز هر گونه لک و لک که ممکن است رخ دهد جلوگیری کند. اسپری های آئروسل ساده ترین کاربرد هستند ، اما اگر فقط باند مایع را که برس می کند ، می توانید از آن استفاده کنید.
لایه محافظ شما گاهی اوقات می تواند خال کوبی موقت شما را براق کند. اگر این مورد برای شما مناسب است ، با ریختن آن با لایه دیگری از پودر آرایش شفاف ، پودر تالک و یا پودر کودک ، آن را به صورت طبیعی تر برگردانید.
سعی کنید از ورزش ، شنا یا زیاد عرق کردن خودداری کنید. احتمالاً خال کوبی شما بیش از یک روز طول نخواهد کشید ، اما اجتناب از این فعالیت ها باعث می شود تا بهترین زمان ممکن به نظر برسد

C)حذف تاتو

1)برای پاک کردن خط چشم از پوست خود از دستگاه پاک کننده آرایش استفاده کنید. برای برخی از خط چشم ها ، صابون و آب ممکن است طرح شما را از بین ببرد. دیگران مقاوم تر خواهند بود و یا آثار ضعف را پشت سر می گذارند. خط چشم ضد آب ، به ویژه ، به احتمال زیاد به یک پاک کننده آرایشی مبتنی بر روغن احتیاج دارد تا به طور پاک پاک شود.
اگر حذف کننده لوازم آرایشی ندارید ، می توانید از سایر محصولات خانگی رایج استفاده کنید. برخی گزینه های موثر شامل روغن زیتون ، روغن نارگیل یا ژله نفتی است.
هنگام پاک کردن تاتو موقت ، از حوله کاغذی ، دستمال یا یک لنت پنبه یکبار مصرف استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است دستمال حوله یا دستشویی خود را رنگ کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

2)پس از برداشتن ناحیه ، آن را بشویید. حتی ممکن است بعد از اعمال عامل برطرف کننده ، برخی از مواد آرایشی باقی مانده باشد. اگر این کار به راحتی از بین نرود ، ممکن است نیاز به پاک کننده بیشتر برای خال کوبی خود داشته باشید. بعد از شستشو ، مقداری مرطوب کننده را روی پوست خود بمالید.
ترکیباتی که در آرایش استفاده می شود می توانند روی پوست شما خشن باشند ، به خصوص اگر مدت زمان طولانی روی پوست شما باقی بماند. پوست خود را با استفاده از مرطوب کننده پس از شستشو دوباره پر کنید.

تاتو موقت

تاتو موقت

3)قبل از خواب خال کوبی خود را بردارید. ترک آرایش شما در طول شب می تواند باعث تحریک یا آسیب به پوست شما شود. علاوه بر این ، در طول شب ممکن است خال کوبی موقت شما را خاموش کرده و ورق های شما را لکه دار کند.

تاتو موقت

تاتو موقت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 3.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *