ارائه مدرک فنی و حرفه ای

آموزشگاه قصر روشان

H1-separator

آموزشگاه آرایشگری زنانه قصر روشان دوره های آموزش آرایشگری را با بهره گیری از بهترین اساتید، به روز ترین تجهیزات آموزشی و مناسب ترین قیمت ها، در سطوح مبتدی و پیشرفته برگزار می کند. تمام دوره های آموزش آرایشگری زنانه به صورت کاملا عملی، مناسب با نیاز بازار کار و با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای در انتهای دوره می باشد. بعد از اتمام دوره ها پشتیبانی نامحدود تا زمان حرفه ای شدن شما انجام می گیرد. هدف قصر روشان جلب رضایت حداکثری هنرجویان و کارآموزان است و به همین جهت ورود قدرتمند شما به بازار کار را تضمین می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان راه اندازی کسب و کار، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

از مبتدی تا مربیگری

دوره های تخصصی قصر روشان

H1-separator
presentation

مدرسین مجرب و حرفه ای

آموزش تخصصی زیر نظر اساتید مجرب

percentage (1)

70% تخفیف ویژه !

تخفیف ویژه هنرجویان پس از ثبت نام آنلاین

contract

ارائه مدرک بین المللی

صدور مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه قصر روشان

لیست دوره های آموزشی

با ثبت نام در این دوره به راحتی مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید و همچنین برای دریافت 70 درصد تخفیف ویژه ثبت نام همین حالا فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. قابل توجه هنرجويان عزيز ثبت نام های آنلاين امروز دوره های مربيگری شامل ٧٠ درصد تخفيف شهريه و آموزش يك دوره رايگان به انتخاب هنرجو خواهد بود.

هنرجویان در دوره های آموزشی قصر روشان علاوه بر آموزش تخصصی نکات کارآمد آرایشگری، مفاهیمی نظیر پرورش خلاقیت، آخرین متد های روز، ارتباط با مشریان و … را فرا خواهند گرفت.

افتتاح سالن های زیبایی علاوه بر هزینه، نیازمند دانش فنی و تخصصی کافی در این زمینه است که بی شک شما پس از گذراندن دوره های آموزشی در قصر روشان قادر به افتتاح سالن خواهید بود.

تمامی وسایل مورد نیاز هنرجویان به صورت پکیج های رایگان در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

تمامی دوره های آموزشی قصر روشان مطابق با استاندارد های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و توسط کادر آموزشی مجرب و متخصص برگزار می شوند.

پس از پایان هر دوره، مدرک فنی و حرفه ای بین المللی و معتبر به تمامی هنرجویان محترم ارائه خواهد شد.

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

قصر روشان در شبکه اجتماعی

H1-separator

قصر روشان به عنوان با سابقه ترین و معتبر ترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران در شبکه های اجتماعی، مطبوعات و رسانه های دیگر نیز آموزش ها و مطالب مربوط به دوره های آرایشگری را منتشر می کند. باعث افتخار ماست که در این شبکه ها توسط شما عزیزان دیده بشویم.