بلاگ

4 نکته برای یافتن بهترین آموزش میکروبلیدینگ در تهران

بهترین آموزش میکروبلیدینگ در تهران

نگاهی سریع به مجله مد مورد علاقه خود بیندازید. چی میبینی؟ می بینید که صنعت microblading در حال رونق گرفتن است. آنچه ممکن است متوجه شوید این است که تعداد مربیانی که بهترین آموزش میکروبلیدینگ را ارائه می دهند نیز در حال افزایش است.

با این حال، هر آموزش میکروبلیدینگ یکسان نیست. برخی از آنها آموزش بهتر و جامع تری را نسبت به بقیه ارائه می دهند. به عنوان یک مبتدی، شما باید یکی از آنها را پیدا کنید که پایه محکمی به شما بدهد. این به شما نظریه می آموزد و مهارت های شما را توسعه می دهد. موردی که به شما درک می دهد که معنای واقعی بودن یک هنرمند میکروبلیدینگ است.

از این نظر، روش PhiBrows به عنوان یک استاندارد صنعتی از رقابت جدا می شود. اما حتی این تضمین کیفیت نیست ، زیرا آموزش ها و مربیانی هستند که فقط ادعا می کنند از استانداردهای خود پیروی می کنند.

برای کمک به شما در یافتن بهترین آموزش میکروبلیدینگ در تهران، هنرمندان ارشد آکادمی هنر زیبایی لیستی از نکات را ایجاد کردند. قبل از اینکه انتخاب کنید حتماً هر کدام را بررسی کنید.

بهترین آموزش میکروبلیدینگ در تهران

1. روش آموزش

با وجود چرخش حول هنر ، آموزشها بسیار فشرده است. یک آموزش عادی شامل یادگیری و اتخاذ نظریه و به کارگیری آن در عمل است. طبق گفته PhiBrows ، کل آموزش به 11 سطح جداگانه تقسیم می شود ، به علاوه کار روی یک مدل زنده. فقط پس از گذراندن هر سطح و انجام ساعت کافی تمرین می توانید گواهی میکروبلیدینگ دریافت کنید.

در طول قسمت نظری آموزش، دانش آموزان می توانند در مورد:

طبقه بندی تکنیک ها ساختار ابرو آناتومی پوست اندازه گیری ابروها با نسبت طلایی مروری بر روی روش تئوری رنگ
قسمت دوم شامل عملی کردن همه این موارد است. این به معنای توسعه تکنیک های مختلف و استفاده از آنها بر روی پوست لاتکس مصنوعی و پس از آن پیشرفت در مدل های زنده است. تمرین بر روی مدل های زنده به دانش آموزان امکان می دهد که چگونه میکروبلیدینگ واقعی به نظر می رسد (تحت نظارت مربی). در طول این مرحله از آموزش ، دانش آموزان می آموزند که چگونه:

تقارن صورت را تعریف کنید فرم ابرو را محاسبه کنید پوست را به درستی بکشید ایجاد سکته های طبیعی مختلف سوراخ کردن پوست به درستی وارد کردن رنگدانه های رنگی
یک مربی خوب بر تمام جزئیات مهم تأکید می کند ، مانند نحوه تنظیم مشتری ، یافتن زاویه مناسب ، تعیین میزان فشار و اینکه کدام محصولات بهترین عملکرد را دارند. به علاوه ، هنگام ایجاد مشاغلی از کار خود ، حساب های دست اول و بهترین روش ها را دریافت می کنید.

هدف از بهترین آموزش میکروبلیدینگ این است که به شما دانش عملی و مفیدی بدهید که بعداً بتوانید استفاده کنید. این مفاهیم ستون فقرات کار شما را تشکیل می دهند. اینکه چقدر به خوبی در موقعیت های واقعی زندگی منتقل می شوند ، تنها شاخص کیفیت و کیفیت آموزشی است که انتخاب می کنید.

2. الزامات مربی میکروبلیدینگ

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام تعیین کیفیت آموزش میکروبلیدینگ به آن توجه کنید این است که از مربی گواهی نامه ها – گواهینامه ها و مجوزها را بخواهید. یک مربی کاملاً مجاز باید:

مجوز Microblading مجوز دولت مجوز پاتوژن Bloodborne مجوز وزارت بهداشت
جدا از این اسناد اجباری ، مجوز یا AAM یا SPSC (یا هر دو) نشانه های مطمئن یک متخصص اختصاصی است. در حالی که 100 ساعت یا حداقل سه سال تجربه یکی دیگر از تضمین های کیفیت مربی شما است.

3. آموزش میکروبلیدینگ حضوری یا آنلاین؟

به خودت بستگی داره. دانش آموزان به طور کلی تصمیم خود را براساس اولویت می گیرند. در آکادمی هنر زیبایی ما هر دو را به دانشجویان خود ارائه می دهیم. هرکدام از آنها به سخت کوشی ، فداکاری و تمرین در مورد مدلهای زنده نیاز دارند ، اما روش متفاوتی را برای آموزش میکروبلیدینگ دنبال کنید.

آموزش میکروبلیدینگ زنده PhiBrows در واقع یک کارگاه 2 روزه است. این یک رویکرد عملی است که به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با مشاهده و تعامل با مربی با ابزارها و فنون آشنا شوند. مزیت اصلی یک بار در یک زمان است که دانش آموزان از آن برای پرسیدن س andال و دریافت نکات ، ترفندها و هک های ارزشمندی استفاده می کنند که در غیر این صورت از دست می دهند.

یک آموزش میکروبلیدینگ آنلاین آنلاین PhiBrows این امکان را به دانش آموزان می دهد تا با سرعت خود یاد بگیرند ، مهارت های خود را افزایش دهند ، تمرین کنند و گواهینامه بگیرند. همچنین برای دانشجویانی ساخته شده است که مشغول حرفه ای هستند و نمی توانند در رویدادهای زنده شرکت کنند یا می خواهند هزینه های سفر را کاهش دهند. دانش آموزان معمولاً از یک برنامه مبتنی بر سطح مانند Craft Master برای گذراندن هر جنبه از روش میکروبلیدینگ استفاده می کنند. با این حال ، آنها همیشه می توانند به یک سطح خاص بازگردند تا زمانی که تسلط پیدا کنند و دانش آموز آماده دریافت گواهینامه باشد.

هر دو گزینه براساس همان اصول اساسی و گواهینامه یکسانی ساخته شده اند. در نهایت ، شما تعیین می کنید که چگونه می خواهید میکروبلیدینگ را یاد بگیرید ، بنابراین با نیازهای شما متناسب است.

4. دریافت پشتیبانی پس از آموزش

دانشجویان به دنبال گواهینامه خود عنوان هنرمند را دریافت می کنند. با این حال ، آنها باید در شش ماه آینده مقدار مشخصی از ساعت کار را انجام دهند.

کی از راه های دستیابی به این هدف کار با استاد ارشد است. به شما امکان می دهد هنگام درمان با مشتری اعتماد به نفس پیدا کرده و مهارت های خود را اصلاح کنید. مربی که بعنوان بخشی از آموزش خود پشتیبانی بیشتری ارائه می دهد ، نشانه اطمینان از کیفیت و میزان فداکاری آنها در موفقیت شماست.

به خود شما بستگی دارد

این نکات به شما کمک می کنند اما در نهایت انتخاب شماست. اگر تصمیم دارید یک چیز را از این مقاله بگیرید این باید باشد: یک معلم عالی پیدا کنید. این تفاوت بین یک آموزش میکروبلیدینگ خوب و بهترین آموزش میکروبلیدینگ شما خواهد بود.

به یاد داشته باشید، هیچ عجله ای وجود ندارد. وقت بگذارید و تحقیق کنید با مراجعه به آکادمی هنر زیبایی قصر روشان، در مورد بهترین آموزش میکروبلیدینگ بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *