آموزش میکروپیگمنتیشن (مبتدی تا مربیگری)

٧٠ درصد تخفيف و یک آموزش رايگان

قابل توجه هنرجويان عزيز ثبت نام های آنلاين آموزش میکروپیگمنتیشن امروز دوره های مربيگری شامل ٧٠ درصد تخفيف شهريه و آموزش يك دوره رايگان به انتخاب هنرجو خواهد بود.

آموزش میکروپیگمنتیشن (مبتدی تا مربیگری)

آموزش میکروپیگمنتیشن طبق اصول صحیح آكادمی فنی در آموزشگاه قصر روشان زير نظر مدرس بين المللی خانم هاشمی بصورت فوق تخصصی با اجرای تمامی تكنيك ها روی مدل زنده در خدمت هنرجویان عزیز می باشد.

✔ اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای و ارايه سه مدرك مربيگري بين المللي پايان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
✔ ابزارکار و مواد و مدل بصورت كاملا رايگان از طرف آكادمي تامين ميشود ، پشتیبانی نامحدود
✔ ارائه جزوه جامع آموزشی و آموزش میکروپیگمنتیشن ،امکان ضبط صدا عکس فیلم
✔ آموزش اصول طراحی و قرینه سازی ابرو با دیوایدر کولیس، خط کش ، نخ…
✔ آموزش جديدترين تكنيك هاي فيبروز بولد بروز،فشن بروز و نانو بروز ،آموزش انواع الگوهای هاشورابرو، هاليوودي،هيبريدي و هايپر رئال،هاشور نچرال ، بولد بروز، لیفت ، تلفیقی ، سایه ابرو ، ميكرو ساينينگ ، شیدینگ،سه بعدي،تيغ ماهي ،كركي مويي ، دکا، کامو، ساکشن ابرو، خط لب، رژ لب و حجيم سازي،فیکانتور لب ، خط چشم ، سایه چشم ، بن‌مژه،ريموو،ميكرواسكالپ

فرم ثبت نام آنلاین آموزش میکروپیگمنتیشن

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD

آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن را می توانید در آکادمی قصر روشان دنبال کنید. میکروپیگمنتیشن یکی از راه های آرایش دائمی می باشد که با استفاده از قلم در لایه دوم پوست انجام می شود. نقاطی که بیشتر میکروپیگمنتیشن انجام می شود ابرو، خط مو، لب و چشم می باشد.

از میکروپیگمنتیشن علاوه بر زیبایی برای افرادی که ریز مو نیز دارند استفاده می شود. این روش با تاتو تفاوت دارد و تفاوت آن در ابزار مورد استفاده می باشد. آموزش میکروپیگمنتیشن به دلیل کاربرد های آن بیشتر از آموزش تاتو مورد استقبال قرار می گیرد.

شما می توانید بعد از گذراندن دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن در آکادمی قصر روشان مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای کشور دریافت کنید.

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

از نظر لغوی اگر بخواهیم آن را بررسی کنیم میکروپیگمنتیشن یعنی کاشت رنگ دانه های ایمن در قسمت بالایی لایه ی پوست. این تکنیک بیشتر در ارتباط با آرایش دائمی می باشد.
تفاوت پیگمنت با تاتو را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:
  • در دستگاه های تاتو به دلیل آلودگی موجود امکان انتقال بیماری وجود داشت اما در میکروپیگمنتیشن امکان انتقال بیماری موجود نمی باشد.
  • در تاتو رنگ های مختلف به کار می رود اما در میکروپیگمنتیشن رنگ ثابت است.
  • تاتو با درد و خونریزی همراه بود اما این روش هم پاکیزه تر می باشد هم از تمیزی و درد کمتری برخوردار است.
  • عمق کاشت در میکروپیگمنتیشن کم است در نتیجه تغییر راحت تر رخ می دهد.

با آکادمی قصر روشان شما می توانید دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن را با بهترین اساتید در این حوزه بگذرانید و در آخر نیز با داشتن نمونه کارهای خوب در این حوزه به فعالیت بپردازید و برای خود کسب درآمد کنید.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

در دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن کارآموز زیر یک مربی فنی و ماهر آموزش خواهد دید. آموزش شامل دو مرحله ی تئوری و عملی می باشد. از جمله مواردی که هنرجو در این دوره آموزش می بیند شامل موارد زیر می باشد:

  • آشنایی با آناتومی صورت و رنگ پوست آشنایی با ابزارهای انجام میکروپیگمنتیشن
  • نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، نحوه انتخاب رنگ متناسب با صورت
  • توصیه ها و نکات بهداشتی پس از انجام میکروپیگمنتیشن

در مرحله ی عملی آموزش میکروپیگمنتیشن نیز کارآموز ابتدا با استفاده از مداد آرایشی شکل ابرو را ترسیم می کند. پس از این که مربی آن را تایید کرد حال به سراغ انتخاب رنگ دانه می رود. در این مرحله از ژل بی حس کننده استفاده می شود.

نحوه برگزاری دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی و زمان مشخص شده برگزار می شود.

امکان برگزاری کلاس در هر روزی از هفته که کارآموز بخواهد موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *