آموزش میکروپیگمنتیشن (مبتدی تا مربیگری)

٧٠ درصد تخفيف و یک آموزش رايگان

قابل توجه هنرجويان عزيز ثبت نام های آنلاين آموزش میکروپیگمنتیشن امروز دوره های مربيگری شامل ٧٠ درصد تخفيف شهريه و آموزش يك دوره رايگان به انتخاب هنرجو خواهد بود.

آموزش میکروپیگمنتیشن (مبتدی تا مربیگری)

آموزش میکروپیگمنتیشن طبق اصول صحیح آكادمی فنی در آموزشگاه قصر روشان زير نظر مدرس بين المللی خانم هاشمی بصورت فوق تخصصی با اجرای تمامی تكنيك ها روی مدل زنده در خدمت هنرجویان عزیز می باشد.

✔ اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای و ارايه سه مدرك مربيگري بين المللي پايان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
✔ ابزارکار و مواد و مدل بصورت كاملا رايگان از طرف آكادمي تامين ميشود ، پشتیبانی نامحدود
✔ ارائه جزوه جامع آموزشی و آموزش میکروپیگمنتیشن ،امکان ضبط صدا عکس فیلم
✔ آموزش اصول طراحی و قرینه سازی ابرو با دیوایدر کولیس، خط کش ، نخ…
✔ آموزش جديدترين تكنيك هاي فيبروز بولد بروز،فشن بروز و نانو بروز ،آموزش انواع الگوهای هاشورابرو، هاليوودي،هيبريدي و هايپر رئال،هاشور نچرال ، بولد بروز، لیفت ، تلفیقی ، سایه ابرو ، ميكرو ساينينگ ، شیدینگ،سه بعدي،تيغ ماهي ،كركي مويي ، دکا، کامو، ساکشن ابرو، خط لب، رژ لب و حجيم سازي،فیکانتور لب ، خط چشم ، سایه چشم ، بن‌مژه،ريموو،ميكرواسكالپ

فرم ثبت نام آنلاین آموزش میکروپیگمنتیشن

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن را می توانید در آکادمی قصر روشان دنبال کنید. میکروپیگمنتیشن یکی از راه های آرایش دائمی می باشد که با استفاده از قلم در لایه دوم پوست انجام می شود. نقاطی که بیشتر میکروپیگمنتیشن انجام می شود ابرو، خط مو، لب و چشم می باشد.

از میکروپیگمنتیشن علاوه بر زیبایی برای افرادی که ریز مو نیز دارند استفاده می شود. این روش با تاتو تفاوت دارد و تفاوت آن در ابزار مورد استفاده می باشد. آموزش میکروپیگمنتیشن به دلیل کاربرد های آن بیشتر از آموزش تاتو مورد استقبال قرار می گیرد.

شما می توانید بعد از گذراندن دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن در آکادمی قصر روشان مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای کشور دریافت کنید.

میکروپیگمنتیشن  را می توان در هر نقطه ای از صورت انجام داد  مانند ابرو، خط مو، لب و چشم ها و . . . وپس به همین دلیل کاربرد آن خیلی زیاد می باشد پس میکروپیگمنتیشن علاوه بر زیبایی چهره همچنین برای افرادی که دچار ریزش مو می باشند هم کاربرد دارد به همین دلیل میکروپیگمنتیشن در موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و آموزش میکروپیگمنتیشن این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.

میکروپیگمنتیشن رنگ دانه مورد استفاده متفاوت با بقیه روش ها می باشد که از این بابات نیز خیلی  از افراد به دنبال یادگیری و آموزش میکروپیگمنتیشن  می باشند زیرا متقاضیان این روش به دلیل کابردی بودن آن بسیار زیاد می باند.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

در دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن کارآموز زیر یک مربی فنی و ماهر آموزش خواهد دید. آموزش شامل دو مرحله ی تئوری و عملی می باشد. از جمله مواردی که هنرجو در این دوره آموزش می بیند شامل موارد زیر می باشد:

 • آشنایی با آناتومی صورت و رنگ پوست آشنایی با ابزارهای انجام میکروپیگمنتیشن
 • نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، نحوه انتخاب رنگ متناسب با صورت
 • توصیه ها و نکات بهداشتی پس از انجام میکروپیگمنتیشن

در مرحله ی عملی آموزش میکروپیگمنتیشن نیز کارآموز ابتدا با استفاده از مداد آرایشی شکل ابرو را ترسیم می کند. پس از این که مربی آن را تایید کرد حال به سراغ انتخاب رنگ دانه می رود. در این مرحله از ژل بی حس کننده استفاده می شود.

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

از نظر لغوی اگر بخواهیم آن را بررسی کنیم میکروپیگمنتیشن یعنی کاشت رنگ دانه های ایمن در قسمت بالایی لایه ی پوست. این تکنیک بیشتر در ارتباط با آرایش دائمی می باشد.
تفاوت پیگمنت با تاتو را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:
 • در دستگاه های تاتو به دلیل آلودگی موجود امکان انتقال بیماری وجود داشت اما در میکروپیگمنتیشن امکان انتقال بیماری موجود نمی باشد.
 • در تاتو رنگ های مختلف به کار می رود اما در میکروپیگمنتیشن رنگ ثابت است.
 • تاتو با درد و خونریزی همراه بود اما این روش هم پاکیزه تر می باشد هم از تمیزی و درد کمتری برخوردار است.
 • عمق کاشت در میکروپیگمنتیشن کم است در نتیجه تغییر راحت تر رخ می دهد.

با آکادمی قصر روشان شما می توانید دوره ی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو را با بهترین اساتید در این حوزه بگذرانید و در آخر نیز با داشتن نمونه کارهای خوب در این حوزه به فعالیت بپردازید و برای خود کسب درآمد کنید.

نحوه برگزاری دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی و زمان مشخص شده برگزار می شود.

امکان برگزاری کلاس در هر روزی از هفته که کارآموز بخواهد موجود است.

روش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن  را می توانیم به عنوان یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای  پرپشتی ابرو ها بدانیم که در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست شما کاشته می شود و به همین دلیل زمان انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ می باشد.

اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم در  روش میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازکی برای کشیدن خطوطی شبیه به تار مو استفاده می شود  اما میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه صدها نقطه بر روی محل مورد نظر پوست ایجاد می شود تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود.

میکروپیگمنتیشن هر 2سال یا در هر 5سال نیاز به ترمیم دارد و نیاز به ترمیم و مراقبت بیشتری نسبت به بقیه روش ها دارد.

موارد آموزشی میکروپیگمنتیشن

 • ترمیم شکستگی ابرو
 • پوشش محل اسکار یا شکستگی و قسمت های فاقد مو
 • طراحی ظاهری و طبیعی در محل ابرو
 • برای ایجاد ابروهای پررنگ و زیبا در چهره با ظاهری کاملا طبیعی
 • برای حجم دادن به ابرو ها
 • برای ایجاد خط لب یا بن مژه

 

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن هنرجو باید زیر نظر مربی فنی حرفه ای  آموزش لازم را ببیند  که شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد و در طی این دو مرحله که قید می کنیم هنرجو می تواند این دو مرحله را آموزش ببیند که در ادامه به آن اشاره کرده ایم :

 • بهداشت فردی
 • شناخت عوامل ایجاد بیماری  و عفونت در میکروپیگمنتیشن
 • شناخت آناتومی صورت و رنگ پوست آشنایی با ابزارهای انجام میکروپیگمنتیشن
 • نحوه انجام میکروپیگمنتیشن
 • نحوه طراحی ونحوه حرکت دست
 • نحوه انتخاب رنگ متناسب با صورت
 • توصیه ها و نکات بهداشتی پس از انجام و آموزش میکروپیگمنتیشن

در این مرحله ابتدا مربی با استفاده از مداد آرایشی، شکل اولیه ابرو را می کشد و بعد از تایید شما عزیزان از کرم یا ژل بی حس کننده استفاده می کند تا درد کمی را احساس کنید و کم تر اذیت شوید.این کرم بی حس کننده تقریبا 20 تا 30 دقیقه طول می کشد تا اثر بخشی داشته باشد و بعد از آن می توان کار را شروع کنیم که به طور کلی این موارد شامل مراحل زیر هستند تا شما عزیزان بتوانید با خیالی امن آن را انجام دهید:

 • ترسیم شکل اولیه ابرو و یا هر قسمتی با استفاده از مداد آرایشی در آموزش میکروپیگمنتیشن
 • تایید فرم ابرو توسط فرد
 • زدن ژل یا کرم بی حس کننده
 • انجام میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل چه مواردی می شود

درمان های جایگزین

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن قصر روشان، شما در مورد روش های درمانی جایگزین SMP ، مانند پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) ، تزریق ، جراحی کاشت مو، سیستم های جایگزینی مو و برنامه های موضعی یاد خواهید گرفت. اگرچه بسیاری از مشتریان SMP معمولاً درمانهای جایگزین ناموفق را تجربه کرده اند، اما مهم است که شما بتوانید در مورد گزینه های مختلف به طور طولانی بحث کنید، بنابراین مشتری شما می تواند آگاهانه در مورد اینکه کدام روش درمانی برای آنها بهترین است تصمیم بگیرد.

درک مشتری

در این دوره آموزشی ، شما اهمیت درک وضعیت و نیازهای مشتری خود را یاد خواهید گرفت ، به علاوه چگونگی یافتن گزینه درمانی برای آنها بهتر است. ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه پوست سر مشتری خود را با طبقه بندی پوست سر ارزیابی کنید، که به شما کمک می کند برنامه درمانی آنها را تعیین کنید. مهمتر از همه ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه به مشتری خود گوش دهید و با او همدلی کنید ، که رمز موفقیت شماست.

درمان الگو طاسی

در این بخش، شما در مورد انواع مختلف آلوپسی و طاسی الگو ، به علاوه چه زمانی و چگونه بهترین روش درمان این بیماری ها را یاد خواهید گرفت.

شناخت پوست سر

در این دوره، شما با چرخه های طبیعی رشد و ریزش مو آشنا خواهید شد ، به علاوه درک عمیقی از شرایط مختلف پزشکی و ژنتیکی را که می تواند منجر به ریزش مو شود ، خواهید داشت.

انتخاب سوزن مناسب

سوزن های SMP بسیار تخصصی هستند، بنابراین این بخش از دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به شما جنبه های تکنیک سوزن و همچنین نحوه انتخاب صحیح سوزن برای درمان را به شما می آموزد.

راه حل برای جای زخم و شرایط جراحی

این بخش از طریق یک سری مطالعات موردی و جلسات عملی ، دانش شما را در مورد جراحی کاشت مو ، ضربه جراحی و پیوند پوست گسترش می دهد. همه جای زخم ها برابر نیستند ، بنابراین درک تفاوت های مختلف آسیب های پوستی و چگونگی بهترین روش برای درمان آنها یک مهارت حیاتی برای هر پزشک است.

نحوه قیمت گذاری خدمات خود

در این بخش، ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه از طریق مثالها و دستورالعمل های مختلف هزینه خدمات خود را قیمت گذاری کنید و همچنین به شما این امکان را می دهد که درمانهای خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری کنید.

رنگ پوست سر

این بخش آموزش میکروپیگمنتیشن گزینه های مختلف رنگ موجود، به علاوه مزایا و معایب جوهر و رنگدانه های دائمی را شامل می شود.

درک خطوط مو

خطوط مو به اندازه افرادی که این خطوط را دارند ، منحصر به فرد هستند ، از نظر سن ، تغییر در نوع پوست و موقعیت موهای زائد باعث پیچیدگی بیشتر موارد می شود. این بخش از دوره به شما اطمینان می دهد که می توانید نتایج حرفه ای و موثری را برای نیازهای مشتری فردی خود ارائه دهید.

تجربه عملی و عملی کسب کنید

ما به قدرت تجربه عملی برای تقویت یادگیری شما اعتقاد داریم ، بنابراین در طول دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چندین فرصت برای عملی کردن نظریه خود خواهید داشت.

دستور کار 4 روزه آموزش میکروپیگمنتیشن برای شما

در آموزش میکروپیگمنتیشن قصر روشان، ابتدا راهنمای مطالعه در منزل برای پشتیبانی از یادگیری شما ارائه می شود. این کتاب راهنمای دوره شامل موارد زیر است:

آموزش میکروپیگمنتیشن
 • الزامات قانونگذاری و راه اندازی
 • مشاوره و موارد منع مصرف
 • ریشه های میکروپیگمنتیشن
 • بهداشت ، بهداشت و ایمنی – PPE
 • نیاز اتاق درمان
 • قانون بیمه
 • اناتومی و فیزیولوژی
 • سوزن و تجهیزات تخصصی
 • شناخت مشتری
 • تئوری رنگ
 • کنترل درد
 • بازار یابی
 • رنگدانه ها
 • پوست

چهار روز اول دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن شما شامل هر دو جلسه تئوری و نمایش های عملی خواهد بود. کارشناسان زیبایی شناسی قصر روشان ما آنچه را که در این چهار روز اول آموخته اید بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنید که درک عمیقی از مواد و روش های آموزش دارید.

در روز دو، نسخه های نمایشی زنده از مربیان متخصص ما را مشاهده خواهید کرد ، سپس این فرصت را خواهید داشت که آنچه را که روی پوست مصنوعی آموخته اید تمرین کنید. در پایان روز ، می توانید تلاش خود را در انجام SMP در یکی از مدل های ما امتحان کنید.

در روزهای سه و چهار ، شما این فرصت را خواهید داشت که تحت نظارت متخصص، درمان های عملی را بر روی مدل خود انجام دهید. همچنین در پایان این روز گواهی حضور خود را دریافت خواهید کرد.

در هنگام تکمیل دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، شما به طور رسمی واجد شرایط و آزاد خواهید بود که روشهای کارشناسی و تخصصی را برای مشتریان خود فراهم کنید.

12 دیدگاه در “آموزش میکروپیگمنتیشن (مبتدی تا مربیگری)

 1. الهام گفت:

  من در کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن شما شرکت کردم و خیلی ذاضی بودم. ممنون از کلاس های خوبتون

  1. ممنون از نظرتون راجع به کلاس های آموزش میکروپیگمنتیشن قصر روشان

 2. یلدا گفت:

  آموزش میکروپیگمنتیشن به صورت آنلاین دارین؟
  هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن چقدره؟
  آموزش میکروپیگمنتیشن در چند جلسه انجام میشه؟

  1. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به کلاس های آموزش میکروپیگمنتیشن قصر روشان به یکی از شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 3. شهلا مرادی گفت:

  آموزش های میکروپیگمنتیشن تون خیلی خوبه

 4. ساغر گفت:

  سلام برای آموزش میکروپیگمنتیشن مدرک هم ارائه میدین و آموزش میکروپیگمنتیشن چند جلسه هستش

  1. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به کلاس های آموزش میکروپیگمنتیشن قصر روشان به یکی از شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 5. مژگان گفت:

  آیا با آموزش میکروپیگمنتیشن میشه به کسب درآمد رسید؟

  1. البته. یکی از افرادی که در کلاس های آموزش میگروپیگمنتیشن ما شرکت می کنند پس از مدتی به کسب درآمد می رسند. اول از یک کسب و کار کوچک شروع می کنند و بعدا اون رو ارتقاع می دهند.

 6. سروناز گفت:

  آموزش میکروپیگمنتیشن مقدماتی هم دارید؟

  1. آموزش میکروپیگمنتیشن از مقدماتی تا پیشرفته صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *