آموزش میکروبلیدینگ (مبتدی تا مربیگری)

٧٠ درصد تخفيف و یک آموزش رايگان

قابل توجه هنرجويان عزيز ثبت نام های آنلاين آموزش میکروبلیدینگ امروز دوره های مربيگری شامل ٧٠ درصد تخفيف شهريه و آموزش يك دوره رايگان به انتخاب هنرجو خواهد بود.

آشنايی با دوره آموزش میکروبلیدینگ (مبتدی تا مربیگری)

آموزش میکروبلیدینگ طبق اصول صحیح آكادمی فنی در آموزشگاه قصر روشان زير نظر مدرس بين المللی خانم هاشمی بصورت فوق تخصصی با اجرای تمامی تكنيك ها روی مدل زنده در خدمت هنرجویان عزیز می باشد.

✔ اعطای مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای و ارايه سه مدرك مربيگري بين المللي پايان دوره آموزش میکروبلیدینگ
✔ ابزارکار و مواد و مدل بصورت كاملا رايگان از طرف آكادمي تامين ميشود ، پشتیبانی نامحدود
✔ ارائه جزوه جامع آموزشی آموزش میکروبلیدینگ ،امکان ضبط صدا عکس فیلم
✔ آموزش اصول طراحی و قرینه سازی ابرو با دیوایدر کولیس، خط کش ، نخ…
✔ آموزش جديدترين تكنيك هاي فيبروز بولد بروز،فشن بروز و نانو بروز ،آموزش انواع الگوهای هاشورابرو، هاليوودي،هيبريدي و هايپر رئال،هاشور نچرال ، بولد بروز، لیفت ، تلفیقی ، سایه ابرو ، ميكرو ساينينگ ، شیدینگ،سه بعدي،تيغ ماهي ،كركي مويي ، دکا، کامو، ساکشن ابرو، خط لب، رژ لب و حجيم سازي،فیکانتور لب ، خط چشم ، سایه چشم ، بن‌مژه،ريموو،ميكرواسكالپ

فرم ثبت نام آنلاین آموزش میکروبلیدینگ

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD

نحوه انتخاب آموزش میکروبلیدینگ

شما تصمیم گرفتید که می خواهید در صنعت میکروبلیدینگ شغلی را دنبال کنید و آماده هستید که به دنبال برنامه های آموزش میکروبلیدینگ باشید. میکروبلیدینگ می تواند یک حرفه بسیار با ارزش و با یک فرصت مهم در شکل دهی و تغییر یکی از مهمترین ویژگی ها یعنی چهره شخص باشد. اما ، باید به خاطر داشته باشید – چهره کسی را میکروبلیدینگ می کنید ، و نباید آن را به شوخی بگیرید و شما مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارید.

اما با وجود موارد زیادی که در آنجا وجود دارد ، چگونه آموزش میکروبلیدینگ صحیحی پیدا می کنید؟

بسیاری از هنرمندان در آموزش میکروبلیدینگ به ما می گویند که اگرچه آنها چند کلاس ابتدایی را پشت سر گذاشته اند و مدت زمان زیادی را روی پوست جعلی و سایر لنت های تمرینی گذرانده اند ، اما به دلیل نداشتن آموزش جامع و تحت نظارت ، احساس نزدیکی نمی کنند که بتوانند مشتری را بگیرند.

برای احساس راحتی در انجام میکروبلیدینگ بر روی مشتری ، نیاز به آموزش میکروبلیدینگ و تجربه کافی دارید. درمورد این موضوع فکر کنید: معمول است که هنرمندان میکروبلیدینگ سالها کارآموزی کنند و حتی بتوانند پوست را با سوزن لمس کنند.

آموزش میکروبلیدینگ و یادگیری تکنیک صحیح و نحوه مقابله با موضوعاتی که ممکن است بطور روزانه با مشتری روبرو شوید ، مهم است. اکنون بسیار متداول است که افراد به عنوان راهی برای ایجاد زندگی راحت و کار در صنعت زیبایی به این حرفه بروند ، اما آنچه در نهایت متوجه می شوند این است که میکروبلیدینگ در واقع یک مهارت فنی بسیار دشوار است که بتواند با یک یادگیری رو به رشد تسلط یابد.

یادگیری پوست و تجربه همه موانع احتمالی یا مشکلاتی که می تواند با هر مشتری خاص و نیازهای مختلف آنها داشته باشید که نمی توانید در یک هفته یاد بگیرید.

پیدا کردن یک دوره آموزشی میکروبلیدینگ مناسب آسان نخواهد بود و ارزان نخواهد بود. با این حال ، اگر این کاری است که شما واقعاً می خواهید انجام دهید و می خواهید در آن موفق شوید ، بسیار مهم است که در یافتن یک دوره آموزش میکروبلیدینگ شگفت انگیز ، وقت و هزینه مناسبی را سرمایه گذاری کنید.

هنگام جستجوی برنامه مناسب ، این سؤال ها را بپرسید:

مدت تجربه شما به عنوان یک مربی آموزش میکروبلیدینگ چیست و چند روش را انجام داده اید؟

آموزش میکروبلیدینگ در حالت ایده آل ، حداقل 5 سال تجربه تمام وقت با ترکیبی از آرایش دائمی و میکروبلیدینگ شروع خوبی است. اگر مربی آن تجربه را ندارد و یا تمایلی ندارد دقیقا به شما بگوید چه تجربه ای داشته اند ، در نظر بگیرید که دوره آموزشی خود را قبول کنید.

همچنین لازم به ذکر است که اگرچه سالها تجربه یک عامل است ، اما داشتن یک میکروبلیودینگ که حداقل 2 سال ارزش عمل را داشته باشد از اهمیت بیشتری برخوردار است – این تنها روشی است که یک شخص تجربه دارد تا شما را برای انواع مختلفی از موانع آماده کند. با لمس کردن بسیاری از پوست و انجام بسیاری از لمس ها بر روی همان مشتری و مشاهده چگونگی افزایش رنگدانه ها با گذشت زمان ، مواجه می شوید.

چند روز آموزش میکروبلیدینگ است؟ آیا آنها می توانند طرح کلی برنامه را به اشتراک بگذارند؟

شما باید به دنبال دوره آموزش میکروبلیدینگ ای باشید که حداقل 5 تا 7 روز طول بکشد. یک آموزش طولانی تر معمولاً بهتر است (شما هرگز نمی توانید زیاد یاد بگیرید) ، اما نکته اصلی این است که شما یک دوره را شروع می کنید که یک برنامه جامع و جامع خواهد بود.

اندازه کلاس آموزش میکروبلیدینگ چقدر است؟ چه تعداد دانش آموز داخل یک کلاس اند؟

یک دوره آموزش میکروبلیدینگ کوچکتر نه تنها صمیمیت بیشتری را امکان پذیر می کند ، بلکه دانش آموزان می توانند سؤال های بیشتری بپرسند و نسبت به کلاس های بزرگتر توجه و نظارت بسیار بیشتری را از شما دریافت می کنند. نسبت خوبی برای بخش سخنرانی و تئوری آموزش بیشتر از پنج دانشجو به یک مدرس نیست.

با مدل های زنده تمرین کنید.

در آموزش میکروبلیدینگ همانطور که قبلاً گفته ایم بارها ، قبل از رسیدن نتایج به حد مورد نظر شما باید تعداد زیادی از پوست را لمس کنید. آیا مربی شما اجازه می دهد تا به مدلها دسترسی داشته باشید تا بتوانید زمان تمرین خوبی را بدست آورید؟ اگر این چیزی نیست که در آموزش شما در دسترس شما باشد ، این یک خط قرمز است. شما به این امر احتیاج دارید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مربی شما که می فهمد برای دریافت این نوع از تمرینات نظارت شده چقدر برای شما مهم است.

پشتیبانی بعد از کلاس آموزش میکروبلیدینگ چیست؟

بیایید با آن روبرو شویم – حتی وقتی دوره تمام شود ، یادگیری شما متوقف نمی شود. بیشتر افراد غالباً تمرین خود را با مشکل مواجه می کنند و با یک تن سؤال مواجه می شوند.

اطمینان حاصل کنید که مربی آموزش میکروبلیدینگ شما دارای یک انجمن یا نوعی منبع اینترنتی است که در آن می توانید به سؤال بپردازید ، در مورد نگرانی های خود صحبت کنید و در مورد هر چیزی که ممکن است با آن روبرو شوید بحث کنید.

از کجا می توانم جدیدترین توصیفات و بررسی ها را پیدا کنم؟

یک مربی خوب آموزش میکروبلیدینگ از آنجا که منابعی خواهد داشت که به شما امکان می دهد با دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید و در مورد آنچه که مانند آموزش با آنها است صحبت کنید. همچنین دیدن بعضی از کارهایی که دانش آموزان قبلی انجام داده اند بسیار جالب است ، زیرا این ایده را به شما می دهد که چگونه دانش آموزان تدریس می شوند و چگونه پیشرفت می کنند.

آیا این یک دوره Pathogens Bloodborne است؟

مربی شما باید مجوز داشته باشد ، نه تنها فقط یک مربی باشد بلکه یک هنرمند نیز باشید. به عنوان کسی که در تماس با خون است و در واقع پوست شکسته است ، شما باید بدانید که از نظر آلودگی متقابل با سوزن ، ابزار و غیره چه کاری باید انجام دهید.

آیا مربی قابل اعتماد است؟

به عنوان اولین تست آسان ، سعی کنید با مربی تماس بگیرید. آیا آنها حتی به اندازه کافی قابل اعتماد هستند تا دانش را به شما انتقال دهند؟ وقت زیادی را باید صرف کنید برای کسب اطلاعات بیشتر. شما با مربی تماس میگیرید و او جواب نمی دهد، این ممکن است نشانه ای باشد که شما جزیی از دوره آنها نباشید. اگر آنها وقت خود را برای جواب به سوالات شما خالی نکنند ، می توان گفت برای کیفیت و زمان قرار داده شده در دوره و پشتیبانی ارزش قائل نیستند؟

اگر یک مربی واقعاً خوب پیدا می کنید ، اما رسیدن به آنها کمی فاصله دارد ، در کلاس آنها سرمایه گذاری کنید. اگر هزینه آن را صرف آموزش عالی کنید و مهارت داشته باشید که یک هنرمند عالی باشید ، قیمتی که برای سفر پرداخت می کنید پس از آن این هزینه پس انداز می شود. به یاد داشته باشید ، مربی را انتخاب کنید ، نه مکان را.

از انواع ابزارهای میکروبلیدینگ استفاده می کنید؟

اگر به دنبال تبدیل شدن به یک راننده اتومبیل رانی کلاس جهانی هستید ، ترجیح می دهید مربی دیگری داشته باشید که درس خود را در KIA یا یک اتومبیل واقعی مسابقه برگزار کند؟

کیت های OurSterile و Microblades توسط بسیاری از مربیان مشهور و آکادمی های آموزشی استفاده می شوند ، بنابراین مراقب آن باشید!

اکنون که می دانید دقیقاً چه چیزی را می خواهید در جستجوی یک دوره آموزش میکروبلیدینگ عمیق ، جستجو کنید ، آماده هستید تا تحقیقات خود را درباره بهترین گزینه ها در آنجا شروع کنید ، و سپس کار واقعی شروع می شود.

موفق باشید.

چگونه می توان تبدیل به یک یک هنرمند میکروبلیدینگ شد؟

موهای ضخیم طبیعی چندین سال است که همه را عصبانی کرده است. از سال 2010 میلادی موهای نازک ابرو را با ابعادی طبیعی تر و کامل تر با نام روش میکروبلیدینگ وارد بازار شد و آموزش میکروبلیدینگ از آن سال تا به امروز یکی از آموزش های پر شرکت کننده می باشد.

میکروبلیدینگ برای خیلی از افراد راه حل مناسبی می باشد. حتی می تواند برای افرادی که از بیماریهایی مانند آلوپسی یا درمان هایی مانند شیمی درمانی ، ریزش مو رنج می بردند ، طبیعی به نظر برسد.

میکروبلیدینگ در سالهای اخیر به عنوان پاسخی برای موهای نازک ظاهر شد.

تکنسین های میکروبلیدینگ به سرعت در حال رشد هستند. شما به عنوان یک تکنسین ماهر میکروبلیدینگ ، مسئولیت برنامه خود را بر عهده خواهید گرفت و حقوق بسیار خوبی را می گیرید. متوسط ​​حقوق برای یک هنرمند میکروبلیدینگ در آمریکا بین 50 تا 80 هزار دلار در سال است. از این رو باید آموزش میکروبلیدینگ را جدی بگیرید.

در حال حاضر ، میکروبلیدینگ یک صنعت چند میلیارد دلاری در سراسر جهان است که پیش بینی می شود 40 درصد رشد در سال آینده داشته باشد. آیا شما برای یک حرفه جدید هیجان انگیز و پر سود آور در زیبایی آماده هستید؟

خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه می توانید در میکروبلیدینگ شغلی را دنبال کنید.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلاستیک نوعی نوآورانه از آرایش دائمی است که با هدف پر کردن مو پراکنده انجام می شود. یک هنرمند میکروبلیدینگ با تیغ برش هایی کوچک به ابرو می دهد و آنها را با جوهر درجه تاتو پر می کند. آموزش میکروبلیدینگ امروزه در جهان از طرفداران زیادی برخوردار است.

ممکن است به نظر برسد که صدمه دیده است. با این حال ، میکروبلیدینگ دردناک تر از نخ ابرو نیست ، اما بسیار بیشتر طول می کشد.

جوهر نیمه دائمی است بنابراین بدن شما پس از مدتی آن را خراب می کند و این بدان معنی است که شما باید به طور دوره ای میکروبلیدینگ خود را دوباره انجام دهید. و این یعنی ، تکرار مشتریان!

آموزش میکروبلیدینگ برای تبدیل شدن به یک هنرمند میکروبلیدینگ

بنابراین شما تصمیم گرفتید که آموزش میکروبلیدینگ را دنبال کنید و می خواهید یک هنرمند میکروبلیدینگ باشید؟ قبل از شروع باید چند مرحله را طی کنید. خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه می توانید یک تکنسین میکروبلیدینگ شوید.

مرحله اول: یک دوره را طی کنید

اولین قدم در آموزش میکروبلیدینگ شما ثبت نام برای دوره های معتبر میکروبلیدینگ است.

انتخاب دوره شما

مهم است که دوره آموزش میکروبلیدینگ خود را عاقلانه انتخاب کنید. نسبت به دوره هایی که زیر 100 ساعت تماس دارند ، احتیاط کنید. این دوره های به ظاهر ارزان معمولاً کلاهبرداری هستند و بیشتر آنها به شما کمک نمی کنند تا به گواهینامه خود نزدیک شوید.

شما همچنین باید به رئوس دوره نگاه کنید تا مطمئن شوید که تمام آموزش های مورد نیاز خود را از دوره خود دریافت می کنید.

مباحث آموزش میکروبلیدینگ شما باید موارد زیر را پوشش دهد

 • آناتومی پوست
 • نظریه رنگ و ترکیب رنگ
 • طراحی ابرو و ساختار صورت
 • انتخاب سوزن و تجهیزات خود را
 • ایمنی ، عقیم سازی و بهداشتی
 • تکنیک های اصلاح آرایش دائمی
 • سکته مغزی میکروبلیدینگ برای ابرو
 • برقراری ارتباط با مشتری

پول شما با ارزش است ، اطمینان حاصل کنید که از ابتدا بهترین دوره را انتخاب می کنید.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ شرکت کنید

یک دوره آموزش میکروبلیدینگ برای تکمیل حدود یک هفته طول می کشد و نیاز به سرمایه گذاری دارد.

در پایان آموزش میکروبلیدینگ به شما سندی اعطا می شود که می گوید در آن شرکت کرده اید و آموزش خود را تمام کرده اید. مطمئن شوید که این سند تعداد ساعاتی را که آموزش داده اید و امضای مربی شما باشد.

شما همچنین می توانید از مدل میکروبلیدینگ خود بپرسید که آیا می توانید برخی از عکس ها را برای نمونه کارها خود تهیه کنید. این عکس ها قبل و بعد از آن برای رزرو مشتری بیشتر و ایجاد نام برای خود در تجارت بسیار مهم است.

مرحله دوم: دریافت مجوز

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ خود ، باید برای آزمون صدور گواهینامه خود آماده شوید. این بخش مهمی در اخذ مجوز و شروع به تمرین است.

به دنبال کارآموزی باشید

متأسفانه کارآموزی آموزش میکروبلیدینگ بدون پرداخت هزینه است. اما ، یک تکنسین دارای مجوز می تواند هزینه ای را برای خدمات کارآموزی شما دریافت کند و شما نیز ممکن است نکاتی را بیان کنید.

آزمایش پاتوژنز خون متولد شده

قبل از امتحان گواهینامه خود ، باید یک دوره استاندارد Bathborne Pathogens را طی کنید. این دوره باید نیازهای OSHA در Born Bathe Pathogens را برآورده کند. این کلاس ها معمولاً ارزان هستند و حدوداً 25 دلار در ساعت هزینه دارند.

به یک نهاد صدور گواهینامه میکروبلیدینگ بپیوندید

اکنون برای اینکه بتوانید برای امتحان آموزش میکروبلیدینگ شرکت کنید ، باید به یک سازمان صدور گواهینامه بپیوندید. هر سازمان برای عضویت هزینه عضویت خود را پرداخت می کند. پیوستن به AAM و 310 دلار برای پیوستن به SPCP 250 دلار هزینه دارد.

هر دو سازمان شناخت حرفه ای دارند و در صنعت مورد احترام هستند. AAM در ایالات متحده محبوب تر است. SPCP در خارج از کشور بهتر شناخته شده است

سازمان صدور گواهینامه آموزش میکروبلیدینگ شما برای اثبات تکمیل کلاس BPS و شناسه عکس از شما سؤال می کند. بنابراین ، آماده ارسال نسخه های این موارد به صورت دیجیتالی باشید.

امتحان خود را بگیرید

امتحان شما 100 سؤال چند گزینه ای دارد که چندین موضوع مربوط به آموزش میکروبلیدینگ را شامل می شود. شما می توانید قبل از آزمون خود را با بررسی تست های عملی در AAM یا SPCP بصورت آنلاین مطالعه کنید.

مرحله سوم: تجارت خود را بسازید

پس از گذراندن آموزش میکروبلیدینگ، زمان آن فرا رسیده است که از وزارت بهداشت خود مجوز بگیرید. شما باید بخش بهداشت محلی خود را برای روند درخواست و الزامات آنها بررسی کنید

به یاد داشته باشید که بعد از آموزش میکروبلیدینگ کمی کار طول می کشد تا بتوانید یک تجارت جدید را از صفر خارج کنید ، صبور باشید برای حضور مشتریان جدید در حضور آنلاین خود سرمایه گذاری کنید و مطمئن شوید که وب سایت خوبی با عکس های فراوان دارید.

امروز با آموزش میکروبلیدینگ به یک هنرمند میکروبلیدینگ تبدیل شوید

آرایش دائمی یک صنعت رو به رشد است و آموزش میکروبلیدینگ جزء محبوب این بازار است. برای تبدیل شدن به یک هنرمند میکروبلیدینگ ، زمان و فداکاری لازم است ، اما برای یک حرفه خلاق و انعطاف پذیر ارزش آن را دارد.

پس برای چی منتظری؟ برای تبدیل شدن به یک هنرمند میکروبلیدینگ امروز آموزش میکروبلیدینگ ما را ثبت نام کنید.

مرحله دوم: دریافت مجوز

پس از گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ خود ، باید برای آزمون صدور گواهینامه خود آماده شوید. این بخش مهمی در اخذ مجوز و شروع به تمرین است.

به دنبال کارآموزی باشید

از یک تکنسین محلی جستجو کنید و از کارآموزی بخواهید. این امر مهارت های شما را بیشتر تشدید می کند و ساعات تماسی بیشتری را قبل از پیگیری صدور گواهینامه به شما ارائه می دهد.

می توانید از طریق لیست اعضای آنلاین AAM و SPCP یک تکنسین معتبر پیدا کنید.

متأسفانه کارآموزی آموزش میکروبلیدینگ بدون پرداخت هزینه است. اما ، یک تکنسین دارای مجوز می تواند هزینه ای را برای خدمات کارآموزی شما دریافت کند و شما نیز ممکن است نکاتی را بیان کنید.

آزمایش پاتوژنز خون متولد شده

قبل از امتحان گواهینامه آموزش میکروبلیدینگ خود ، باید یک دوره استاندارد Bathborne Pathogens را طی کنید. این دوره باید نیازهای OSHA در Born Bathe Pathogens را برآورده کند. این کلاس ها معمولاً ارزان هستند و حدوداً 25 دلار در ساعت هزینه دارند.

به یک نهاد صدور گواهینامه میکروبلیدینگ بپیوندید

اکنون برای اینکه بتوانید برای امتحان شرکت کنید ، باید به یک سازمان صدور گواهینامه بپیوندید. هر سازمان برای عضویت هزینه عضویت خود را پرداخت می کند. پیوستن به AAM و 310 دلار برای پیوستن به SPCP 250 دلار هزینه دارد.

هر دو سازمان شناخت حرفه ای دارند و در صنعت مورد احترام هستند. AAM در ایالات متحده محبوب تر است. SPCP در خارج از کشور بهتر شناخته شده است

سازمان صدور گواهینامه آموزش میکروبلیدینگ شما برای اثبات تکمیل کلاس BPS و شناسه عکس از شما سؤال می کند. بنابراین ، آماده ارسال نسخه های این موارد به صورت دیجیتالی باشید.

امتحان خود را بگیرید

امتحان شما 100 سؤال چند گزینه ای دارد که چندین موضوع مربوط به آموزش میکروبلیدینگ را شامل می شود. شما می توانید قبل از آزمون خود را با بررسی تست های عملی در AAM یا SPCP بصورت آنلاین مطالعه کنید.

مرحله اول: یک دوره را طی کنید

اولین قدم در آموزش میکروبلیدینگ شما ثبت نام برای دوره های معتبر میکروبلیدینگ است.

انتخاب دوره شما

مهم است که دوره آموزش میکروبلیدینگ خود را عاقلانه انتخاب کنید. نسبت به دوره هایی که زیر 100 ساعت تماس دارند ، احتیاط کنید. این دوره های به ظاهر ارزان معمولاً کلاهبرداری هستند و بیشتر آنها به شما کمک نمی کنند تا به گواهینامه خود نزدیک شوید.

شما همچنین باید به رئوس دوره نگاه کنید تا مطمئن شوید که تمام آموزش های مورد نیاز خود را از دوره خود دریافت می کنید.

مباحث آموزش میکروبلیدینگ شما باید موارد زیر را پوشش دهد

 • آناتومی پوست
 • نظریه رنگ و ترکیب رنگ
 • طراحی ابرو و ساختار صورت
 • انتخاب سوزن و تجهیزات خود را
 • ایمنی ، عقیم سازی و بهداشتی
 • تکنیک های اصلاح آرایش دائمی
 • سکته مغزی میکروبلیدینگ برای ابرو
 • برقراری ارتباط با مشتری

پول شما با ارزش است ، اطمینان حاصل کنید که از ابتدا بهترین دوره را انتخاب می کنید.

در دوره میکروبلیدینگ خود شرکت کنید

یک دوره میکروبلیدینگ برای تکمیل حدود یک هفته طول می کشد و نیاز به سرمایه گذاری دارد.

در پایان آموزش میکروبلیدینگ به شما سندی اعطا می شود که می گوید در آن شرکت کرده اید و آموزش خود را تمام کرده اید. مطمئن شوید که این سند تعداد ساعاتی را که آموزش داده اید و امضای مربی شما باشد.

شما همچنین می توانید از مدل میکروبلیدینگ خود بپرسید که آیا می توانید برخی از عکس ها را برای نمونه کارها خود تهیه کنید. این عکس ها قبل و بعد از آن برای رزرو مشتری بیشتر و ایجاد نام برای خود در تجارت بسیار مهم است.

مرحله سوم: تجارت خود را بسازید

پس از گذراندن آموزش میکروبلیدینگ، زمان آن فرا رسیده است که از وزارت بهداشت خود مجوز بگیرید. شما باید بخش بهداشت محلی خود را برای روند درخواست و الزامات آنها بررسی کنید

به یاد داشته باشید که کمی کار طول می کشد تا بتوانید یک تجارت جدید را از زمین خارج کنید ، صبور باشید برای حضور مشتریان جدید در حضور آنلاین خود سرمایه گذاری کنید و مطمئن شوید که وب سایت خوبی با عکس های فراوان دارید.

امروز با آموزش میکروبلیدینگ به یک هنرمند میکروبلیدینگ تبدیل شوید

آرایش دائمی یک صنعت رو به رشد است و میکروبلیدینگ جزء محبوب این بازار است. برای تبدیل شدن به یک هنرمند میکروبلیدینگ ، زمان و فداکاری لازم است ، اما برای یک حرفه خلاق و انعطاف پذیر ارزش آن را دارد.

پس برای چی منتظری؟ برای تبدیل شدن به یک هنرمند میکروبلیدینگ امروز آموزش میکروبلیدینگ ما را ثبت نام کنید.

چگونگی آموزش میکروبلیدینگ

امروزه آموزش میکروبلیدینگ می تواند در دسته ی شغل های پر درآمد قرار بگیرد. چون هم علاقه مندان زیادی برای انجام این کار دارد هم علاقه مندانی در زمینه ی  آموزش میکروبلیدینگ دارد. اولین چیز در آموزش این حرفه معرفی وسایل مورد نیاز و رنگدانه مناسب و متناسب با رنگ و نوع پوست صورت می باشد.

فردی که به آموزش میکروبلیدینگ تخصص دارد باید در آموزش به نحوه ی فروکردن سوزن در پوست و تنظیم زاویه مناسب آموزش میکروبلیدینگ ابرو بپردازد.

از جمله مراحل اولیه آموزش میکروبلیدینگ می توان به پاکسازی صورت و تمیز کردن از هر آرایشی، بی حس کردن موضع مورد نظر قبل از شروع کار، قرینه کردن ابرو ها با هم در میکروبلیدینگ، نقطه گذاری در قسمت های تاج و دم و قوس ابرو اشاره کرد.

هنروران در دوره های آموزش میکروبلیدینگ علاوه بر مواردی که گفته شد با روش استفاده از رنگدانه مناسب برای رنگ و نوع پوست افراد آشنا می شوند. در ایران بیشتر از رنگ دانه های روشن و عسلی استفاده می شود.

همچنین هنرجویان در آموزش میکروبلیدینگ باید به این تخصص برسند نوع پوست را از نظر چربی و خشکی تشخیص دهند. این یکی از موارد مهم در آموزش می باشد.

همچنین هنرجویان در آموزش میکروبلیدینگ باید نکات مراقبتی قبل و بعد از انجام این کار را به طور حرفه ای بلد باشند. مواردی مانند ورزش نکردن، آفتاب نگرفتن، استفاده نکردن از قرص های آسپرین و پروفن و رنگ نداشتن ابرو و …

آموزش میکروبلیدینگ صورت

میکروبلیدینگ صورت یک روش پیشرفته برای ابرو است که به موجب آن از یک ردیف سوزن بسیار ظریف برای ایجاد علامت های نازک و مو مانند پوست استفاده می شود که تا 18 ماه طول می کشد.

 

Microblading در حال حاضر سریعترین رشد در صنعت خال کوبی لوازم آرایشی است. این یک روش ابدی ابدی دائمی است که از آسیا آغاز شده است و به عنوان گلدوزی ابرو نیز شناخته می شود. روش کاشت رنگدانه ها در درم به هزاران سال قبل برمی گردد. با این حال ، گرایش به استفاده از تکنیک های خوب سکته مغزی فقط در سال های اخیر پدیدار شده است.

 

میکروبلیدینگ روشی برای کاشت رنگدانه در زیر پوست با استفاده از یک تیغه ریز مخصوص طراحی شده است که سکته های نازک واقع گرایانه مو را برای طبیعی ترین نتیجه ایجاد می کند. این یک درمان خارق العاده برای هر کسی است که به دنبال بهبود یا افزایش ظاهر ابروهای خود است و جلوه ای زیبا و زیبا به ابعاد 3D می بخشد. با استفاده از این روش می توانید تقریباً هر ظاهری را ایجاد کنید ، از یک پایان بسیار طبیعی نور یا یک ابرو زیبا و پررنگ. ابروهای پراکنده یا از دست رفته را می توان به طور کامل بازیابی کرد.

 

میکروبلیدینگ با استفاده از یک ابزار دستی مخصوص که میکروبلدهای یکبار مصرف را در خود جای داده است ، انجام می شود. هنگام استفاده از میکروبلاد دستی ، رنگدانه رنگی نزدیکتر از سطح آن رسوب می کند نسبت به زمانی که از دستگاه استفاده می شود ، سکته های موی ریز و تردی ایجاد می کند که بدون ریختن زیر پوست است. سکته های دقیق و دقیق مو با تقلید از جهت و طول طبیعی ابروها با دست ایجاد می شود.

 

برای ایجاد یک ابرو کاملاً کامل و واقع بینانه ، برای پر کردن جای خالی یا برای طراحی کامل ابرو ایده آل است و در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب در آرایش دائمی است.

5 دیدگاه در “آموزش میکروبلیدینگ (مبتدی تا مربیگری)

 1. روژین گفت:

  آموزش میکروبلیدینگ به صورت آنلاین هم برگزار میشه؟ برای دوران کرونا منظورمه

 2. رز گفت:

  آموزش میکروبلیدینگ ابرو رو به صورت تخصصی می خواستم یاد بگیرم.

  1. با شرکت در کلاس های آموزش میکروبلیدینگ قصر روشان ، می توانید میکروبلیدینگ ابرو را به صورت تخصصی یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *