آموزش تاتو (دوره آموزش تاتو مبتدی تا مربیگری تاتو بدن)

٧٠ درصد تخفيف و یک آموزش رايگان

قابل توجه هنرجويان عزيز ثبت نام های آنلاين امروز دوره های مربيگری آموزش تاتو شامل ٧٠ درصد تخفيف شهريه و آموزش يك دوره رايگان به انتخاب هنرجو خواهد بود.

ویژگی های دوره

 • ارايه سه مدرك مربيگري بين المللي پايان دوره آموزش تاتو
 • آموزش تمام سبک های تتو روز دنیا و تکنیک هاي سه بعدي و پرتره هاي رنگي
 • 100% تضمینی
 • آکادمیک و تخصصی آموزش تاتو
 • پرتره. چهره حیوانات. رنگی. ابرنگی.
 • انواع سایه های سه بعدی و داتورک.
 • تکست. تریبال.مائوری. ژئومتریک.
 • ماندلا.گری واش. بلک وایت.رئال.
 • ترکیب رنگها.پوست شناسی.ریموو
  کاور جای زخم و بخیه و سوختگی
 • شناخت انواع دستگاه ها و سوزنها
 • شناخت انواع بی حسی ها و رنگها
 • آموزش تاتو انتقال طرح و شابلون

آشنايی با دوره آموزش تاتو بدن در آكادمی قصر روشان

آموزش تاتو در ١٢ جلسه كاملا عملي و با اجراي مدل انجام ميشود.مدل و مواد از طرف آكادمي قصر روشان تامين ميشود

 • جلسه اول ما به معرفی لوازم مورد نیاز یک تاتو کار‌ میپردازیم و بعد از اون راه اندازی دستگاه ها.
 • ابتدا تنظیمات جديدترين دستگاه ها و توضیحات اونو داریم و شیوه اصولی لاین زدن و معرفی سوزن مخصوص لاین.
 • اجرا و تمرین کارهای خطی و فونت تاتو .
 • سپس شیوه اصولی پر‌کردن باسوزن ار اس و تمرین پر کردن.
 • در مرحله بعدی ما داتورکها رو معرفی کردیم. داتورک پرتابی و نقطه ای
 • در مرحله بعدی اصول تناژهای سایه ها و معرفی تئوری سایه.
 • شیوه سایه زدن اصولی و فید کردن خطوط همراه با تمرین و اجرا.
 • تکنیکهای سه بعدی سازی تصاویر و اجرا و تمرین این سبک
 • اجرای کارهای نو لاینینگ یا کار بدون خط برای رئال شدن سایه ها
 • اصول تناژهای کارهای رنگی و ابرنگی در آموزش تاتو
  انواع موی حیوانات با سه تمرین و سه سبک مختلف
 • کارهای پرتره و موی انسان قسمت تتوهای پیشرفته کار ما هست که توی چندین جلسه و بخش اموزش داده میشه.
 • شیوه های اصولی کار با سوزنهای فلت و ار ام هم در ادامه آموزش تاتو ما هست.

برای کنترل فشار دست ها هم ما تمرین ویژه ای داریم که شاید به نوبه خودش تک باشه تا با تمرین روی پوست مصنوعی بتوانید کنترل فشار دست رو داشته باشین که در‌ کارهایی که روی مدل اجرا میکنین به مشکل نخورین.

در پايان اجراي مدل توسط هنرجو و ارايه سه مدرك بين المللي مربيگري براي هنرجويان عزيز برای این دوره ی آموزش تاتو خواهيم داشت.

مراحل آموزش تاتو برای تبدیل شدن به تاتوکار حرفه ای

اگر عاشق هنر و طراحی هستید و اشتیاق به آموزش تاتو دارید ، تبدیل شدن به یک هنرمند تاتو می تواند یک حرفه عالی باشد. مانند بسیاری از تجارت های خلاقانه ، دنبال کردن حرفه ای در زمینه تاتو کار ساده ای نیست. تعهد هزینه و زمان برای به دست آوردن شغل به عنوان یک هنرمند تاتو قابل توجه است ، اما بازپرداخت این پتانسیل را دارد که آن را جبران کند.

بیش از یک مسیر برای تبدیل شدن به یک هنرمند تاتو وجود دارد – مسیری که شما انتخاب می کنید به نوع هنرمندی که می خواهید باشد به امور مالی ، استعداد و فرصت های موجود در منطقه شما بستگی زیادی دارد.

با این حال ، برخی از اقدامات متداول وجود دارد که همه هنرمندان مشتاق برای ارتقاء سطح مهارت شما ، کسب دانش تجارت و تسلط بر هنر تاتو باید از آنها پیروی کنند. در اینجا نحوه شروع کار آموزش تاتو آورده شده است.

آموزش تاتو

1)یاد بگیرید که چگونه رسم کنید

نکته اصلی ایجاد یک تاتو عالی با یک طراحی بصری جذاب شروع می شود ، بنابراین لازم است قبل از اینکه حتی به فکر طراحی تاتو یا تلاش برای انجام تاتو باشید ، بر بهبود مهارت های نقاشی و تکنیک های تصویرگری خود تمرکز کنید. در اینجا نحوه شروع کار آورده شده است.

تمرین خود را بکشید

اولین کاری که می توانید در آموزش تاتو برای شروع کار انجام دهید این است که شروع به ترسیم کنید. یک دفترچه یادداشت و یک مداد دستی بردارید تا در وقت آزاد خود ترسیم کنید.

برای برداشتن آن قدم اولیه نیازی به چیز دیگری ندارید. چیزهایی را که می بینید ترسیم کنید ، چیزهایی که فکر می کنید و چیزهایی که دیگران توصیف می کنند. این احساس را ایجاد کنید که شما واقعاً از نقاشی و ایجاد هنر ، به ویژه پیاده کردن هنر برای افراد دیگر لذت می برید.

کار هنرمندان مشهور تاتو را مطالعه کنید

یک راه عالی برای احساس کردن در مورد آموزش تاتو ، مطالعه کار هنرمندان برجسته تاتو است. هنرمندان مشهور را با انواع مختلفی از سبک های هنری پیدا کنید و آنچه را که توانسته اید با جوهر و یک اسلحه تاتو ایجاد کنید ، کشف کنید.

ببینید که چه حسی در بازار نسبت به نوع تاتو ای که می خواهید انجام دهید وجود دارد. از هنرمندان مشهور تاتو می توان به میرکو ساتا ، کریس نونز ، میا بیلی ، گرهارد ویسبک ، فرانک کارلیو ، ریت کیت و استانیسلاو ویلچینسکی اشاره کرد.

اشکال مختلف هنری را کاوش کنید

اگر از هنر لذت می برید اما مطمئن نیستید که واقعاً چه نوع هنری را می خواهید انجام دهید ، قبل از تصمیم گیری حتماً اشکال مختلفی را امتحان کنید. ایجاد هنر زیبا ، هنر معاصر ، هنر انتزاعی و حتی مواردی مانند طرح و آرم های تی شرت موجود است. قبل از اینکه بیش از حد به ایده تبدیل شدن به یک هنرمند تاتو بپردازید ، اطمینان حاصل کنید که این نوع هنری است که دوست دارید بیشتر آن را انجام دهید و آموزش تاتو را جدی دنبال کنید.

مطالعه بیشتر: آموزش میکروبلیدینگ

2)آموزش هنری را جدی بگیرید

اگر در زمینه آموزش تاتو و تاتو کردن جدی هستید ، به دنبال فرصت هایی برای تبدیل شدن به یک هنرمند خوش ذوق ، باشید. مهم است که در مورد وضعیت مالی خود واقع بین باشید و مهارت های خود را به عنوان یک هنرمند ارزیابی کنید ، بنابراین می توانید در مورد آموزش تاتو به آموزشگاه تاتو قصر روشان رجوع کنید.

نکته اصلی این است که هرچه بیشتر وقت خود را برای توسعه مهارت های خود صرف کنید ، هنرمند بهتری خواهید شد. هنرمندان تاتو نیازی به آموزش تاتو رسمی یا حتی دیپلم دبیرستان ندارند ، بنابراین این مرحله یک تصمیم بزرگ است. جوانب مثبت و منفی هر کدام را وزن کنید.

کلاسهای هنری را دنبال کنید

برگزاری کلاس های هنری مقرون به صرفه ترین راه برای تحصیل در هنر و آموزش تاتو است. در اینجا ، شما می توانید بسیاری از مفاهیم اصلی طراحی را یاد بگیرید و مهارت های خود را در آموزش تاتو با تمرین گسترش دهید.

یک مدرک در هنر را کسب کنید

اگر تمایل به آموزش سنتی در هنر دارید و وسایل مالی برای این کار دارید ، به دانشگاه بروید که یک برنامه هنری خوب داشته باشد.

آموزش تاتو قصرروشان

3)مهارت ها و دانش طراحی اولیه را تقویت کنید

این مهم است که شما دانش خوبی داشته باشید که چگونه عناصر طراحی مختلف در کنار هم کار می کنند و چگونگی تأثیرگذاری آنها بر یکدیگر ، صرف نظر از اینکه آیا شما می خواهید برای دستیابی به آموزش تاتو استفاده کنید یا به مسیر خودآموزی بروید. باید مراحل زیر را طی کنید:

عناصر اصلی طراحی گرافیک را بیاموزید

این که آیا شما یک هنر به دست بیاورید یا مهارت های طراحی خود را در آموزش تاتو از طریق تجربه توسعه دهید مهم است ولی تسلط بر اصول طراحی گرافیک بسیار مهم تر است. شما باید تئوری های خط ، شکل ، بافت ، رنگ ، ارزش و اندازه را یاد بگیرید. شما همچنین باید یاد بگیرید که چگونه می توانید آن نظریه ها را روی کاغذ بکار ببرید تا تصویری را که می خواهید روی پوست انسان بکشید.

اصول طراحی گرافیک را بیاموزید

سایر مهارت های اساسی در آموزش تاتو برای تسلط ، اصول طراحی گرافیک ، مانند تعادل ، تراز ، تکرار ، مجاورت ، کنتراست و فضا است. این اصول به ساختن پایه و اساس هنر کمک می کند و هیچ نقاشی بدون آنها کامل نیست. نحوه ظهور هر یک از تکه های مختلف تا حد زیادی متفاوت است ، بنابراین ایجاد توانایی قوی برای دستکاری این اصول از طرق متنوع بسیار مهم است.

فرم ثبت نام آنلاین آموزش تاتو

 • Date Format: YYYY slash MM slash DD
آموزش تاتو

4)ساخت نمونه کارها

نمونه کارهای هنری مانند اسلحه ی یک هنرمند تاتوکار هستند. این اجازه می دهد تا مربیان به سرعت به بهترین کارهای شما نگاه کنند ، بنابراین آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا سبک خاص هنری شما همان چیزی است که به دنبال کارآموزی هستند. چگونگی قرار دادن نمونه کارها خود بر تأثیر آن بر مربیان بالقوه شما تأثیر می گذارد ، بنابراین مطمئن شوید که:

ایجاد یک نمونه کار حرفه ای

نمونه کارها تاتو شما باید هم مورد توجه باشد و هم حرفه ای به نظر برسد. این نمونه کار ها نشان حرفه ای بودن و تخصص شماست.

تعداد درست نمونه کار

25 تا 100 نقشه کامل و طرح تاتو را در نمونه کارها خود قرار دهید. اینها می توانند نسخه ای باشند یا آثار اصلی. اطمینان حاصل کنید که قطعاتی که انتخاب می کنید شامل یک کار عالی برای نمایش همه کاره بودن شما به عنوان یک هنرمند تاتو باشد.

هنگام ایجاد نمونه کارها از اشتباهات متداول خودداری کنید

اگرچه ممکن است واضح به نظر برسد ، ذکر این نکته ضروری است که در ساخت نمونه کارها می توانید مواردی از آنها را پاک کنید ، از جمله:

کپی کار هنرمندان دیگر. این سرقت ادبی است و بسته به قوانین منطقه شما می تواند به اقدامات قانونی منجر شود. در بهترین حالت ، فروشگاه خال کوبی می داند که شما هنر ادبی را ارائه کرده اید و درخواست خود را نمی پذیرید. در بدترین حالت ، شما می توانید از بین رفته و شهرت خود را قبل از شروع کار خراب کنید.

آموزش تاتو قصرروشان

5) با یک هنرمند تاتو مستقل کار کنید

هنگامی که در مورد مهارت های نقاشی و توانایی طراحی تاتو های جذاب خود اطمینان دارید ، زمان آن رسیده است که تجربه ای دست و پا گیر داشته باشید و شروع به استفاده از تکنیک هایی که در یک محیط واقعی یاد گرفته اید استفاده کنید. تاتو کردن چیزی نیست که بتوانید از یک کتاب بیاموزید. در اینجا می توانید هنگام پیدا کردن یک هنرمند تاتو برای کار با آنها به خاطر داشته باشید:

نحوه نزدیک شدن به یک فروشگاه در مورد کارآموزی

هنگامی که در مورد کارآموزی برای آموزش تاتو به یک مغازه تاتو نزدیک می شوید، تصوری که ایجاد می کنید مهم است. شما باید:

تا آنجا که می توانید در مورد مغازه ای که می خواهید در آن کارآموزی کنید بیاموزید. خود را با بیوگرافی و نمونه کارها هر هنرمند و سایر جزئیات مهم در مورد تجارت آشنا کنید.

تماس رو در رو برقرار کنید. فقط با فروشگاه تاتو تماس نگیرید و با کسی از طریق تلفن صحبت کنید. با نشان دادن و سلام گفتن ، چهره خود را در ذهن خود قرار دهید. بعد از ظهر روزهای هفته وقت بگذارید که احتمالاً مشغول آن باشد.

با هر کس که با احترام ملاقات می کنید رفتار کنید. ممکن است فردی که می خواهید میز جلو را مشغول کار کنید، یک هنرمند باشد که هنگام پذیرایی از ناهار پذیرایی را برای پذیرش پذیرایی کند، یا ممکن است با همه هنرمندان آنجا محکم باشد.

چه مواردی باید برای انتخاب مربی تاتو جستجو کرد

به دنبال مربی آموزش تاتو باشید که:

در یک فروشگاه معتبر تاتو کار می کند. اطمینان حاصل کنید که آنها رعایت دستورالعمل های بهداشت عمومی و مشتری های زیادی دارند. از مغازه های تاتو که به نظر می رسد خالی هستند ، جلوگیری کنید و آنها نمی توانند در مورد اقدامات بهداشتی خود به شما بگویند ، یا اینکه فقط به یک بد رفتاری دست بزنید.

قبلاً از شاگردی مشاور بوده است. منتور کردن حتی برای مجرب ترین هنرمند تاتو دشوار است. به دنبال کسی باشید که قبلاً کارآموزی کرده است ، بنابراین آنها بهتر می دانند که چه چیزی کار می کند و چه چیزی ندارد.

چه کسی می تواند شما را به چالش بکشد. هنرمندی که شما آن را به عنوان مربی انتخاب می کنید در آموزش تاتو باید بتواند شما را به چالش بکشد، به سوالات شما پاسخ دهد. مربی را انتخاب نکنید که خیلی راحت به نظر برسد.

6)یک کارآموزی آموزش تاتو را تکمیل کنید و تجارت را یاد بگیرید

قبل از شروع تاتو کردن به صورت حرفه ای ، برای یادگیری تجارت باید کارآموزی را کامل کنید. این می تواند با مربی شما انجام شود ، یا می توانید به دنبال یک فروشگاه تاتو باشید که در حال باز کردن یک شاگرد است. هنگام شروع کارآموزی تاتو ، می توانید انتظار داشته باشید:

آموزش تاتو

یک سرمایه گذاری بزرگ پیش رو

فراتر از هزینه کارآموزی آموزش تاتو  ، شما نیز به تعدادی وسایل اساسی برای کار با آنها نیاز دارید ، از جمله اسلحه های تاتو ، تجهیزات استریل ، تجهیزات هنری و موارد دیگر. برای تبدیل شدن به یک هنرمند تاتو ، برای یک سرمایه گذاری چشمگیر مقدم آماده باشید.

برای یادگیری نحوه طراحی تاتو

در حالی که تاتو ها هنر هستند ، همه هنرها نمی توانند یک طرح باشند. شما باید یاد بگیرید که چگونه باید تاتو را طراحی کنید تا روی بدن زیبا به نظر برسد و تا زمانی که ممکن باشد بدون نیاز به لمس کردن دوام بیاورد.

خال کوبی از کجا روی بدن قرار می گیرد ، خال کوبی چقدر بزرگ است ، و چقدر دقیق آن همه چقدر به نظر می رسد که به مرور زمان به نظر می رسد. خال کوبی های ضعیف با جزئیات بیش از حد برای اندازه ، به طور یکنواخت بهبود می یابند ، باعث می شود جوهر پخش شود و خط ها تار شوند

برای یادگیری نحوه عملکرد یک دستگاه تاتو و نحوه کار با جوهر

جوهر و گوشت به عنوان یک رسانه هنری می تواند برای کار با آن بسیار چالش برانگیز باشد و هیچ دو بدن دقیقاً یکسان نیستند. همانطور که شاگرد در آموزش تاتو هستید ، می آموزید که چگونه تاتو کردن با سایر مدیاها ، نحوه عملکرد دستگاه خال کوبی و نحوه کار با جوهر برای ایجاد هنری که به نظر می رسد خوب روی پوست است ، متفاوت خواهید بود.

برای یادگیری روشهای کار بهداشتی

در بحث آموزش تاتو از آنجا که تاتو اصلاح بدن است که باعث سوراخ شدن پوست و جذب خون می شود ، یک استاندارد بهداشتی وجود دارد که باید هم برای امنیت هنرمند و هم برای مشتری رعایت شود.

شما یاد می گیرید که چگونه یک زمینه کاری استریل ایجاد کنید ، چگونه دستگاه تاتو خود را تمیز نگه دارید ، چه موقع دستکش و سایر موارد را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که هنرمندان معتبر بهداشت را بسیار جدی می گیرند؛ قبل از قبول شاگردی در زیر آنها ، بخواهید شیوه های بهداشت یک هنرمند را مرور کند. در واقع ، این یک ایده عالی برای گرفتن یک تاتو توسط هنرمند مورد نظر برای کارآموزی در صورت امکان است.

برای یادگیری مهارت های شغلی حرفه ای و خدمات به مشتریان

در آموزش تاتو ، بیشتر هنرمندان تاتو باید حداقل مهارتهای حرفه ای مانند نحوه تعادل یک دفترچه ، پرداخت پردازش و تعامل با مشتری را یاد بگیرند.

کارآموزی که بیش از فقط تاتو کردن آموزش می دهد و مهارت های اساسی مورد نیاز برای کار و / یا اداره یک فروشگاه تاتو را آموزش می دهد ، ایده آل است. این امر به ویژه در صورتی که می خواهید فروشگاه خال کوبی خود را در هر نقطه از حرفه خود شروع کنید ، صادق است.

حداقل در یک سال به صورت رایگان کار کنید

معمول است که یک برنامه کارآموزی بدون پرداخت هزینه باشد و باید انتظار داشته باشید که بسیاری از تاتو ها را رایگان انجام دهید ، بنابراین مهم است که پس انداز کافی را کنار بگذارید یا منبع درآمد دیگری داشته باشید تا بتوانید به پایان برسید. شما می توانید برای یک سال برنامه ریزی کنید ، اما در برخی موارد ، دوره آموزش تاتو شما ممکن است طولانی تر باشد.

مطالعه بیشتر: آموزش میکروپیگمنتیشن

7)اخذ مجوز و آموزش تاتو اضافی قبل از مجوز

پس از آموزش تاتو و کارآموزی ، باید چند گواهینامه دریافت کنید و / یا دوره های آموزشی خاصی را طی کنید تا شرایط لازم برای صدور مجوز را برآورده کنید. بسته به وضعیت شما ، ممکن است شما نیاز به کلاس هایی در زمینه کنترل بیماری ، بهداشت و ایمنی و سایر مفاهیم اساسی مراقبت های بهداشتی داشته باشید. این شامل:

صدور گواهینامه پاتوژن خون متولد شده

از آنجا که بوم یک هنرمند تاتو پوست انسان است ، لازم است که آنها دستورالعمل های دقیق بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند. جلوگیری از انتشار پاتوژن های منتقله از خون و کار در حفظ سلامت مشتری و هنرمند ، کانون اصلی آموزش شما خواهد بود.

شما در بعضی از مواقع ، یا پس از برنامه کارآموزی خود ، مجبور خواهید شد که در نحوه جلوگیری از شیوع HIV ، هپاتیت C و سایر عفونت ها هنگام ایجاد تاتو ، مجوز بگیرید و باید بتوانید اثبات در صورت درخواست مجوز پاتوژن حاصل از خون

آموزش بیماریهای پوستی ، بیماریهای واگیر و پیشگیری از بیماری

بسیاری از برنامه های صدور گواهینامه بعد از آموزش تاتو پاتوژن ناشی از خون ، شما را ملزم به گذراندن کلاس ها یا سمینارهای مربوط به مدیریت بیماری می کند تا قبل از صدور گواهینامه ، در حالی که سایرین به سادگی از شما بخواهید که یک تست را انجام دهید که نشان دهنده دانش شما باشد.

آموزش تاتو قصر روشان

8) دارای مجوز شوید

شما پس از دوره آموزش تاتو تحصیل کرده ، ماهر و با تجربه هستید و آماده هستید که به تنهایی تاتو کردن را شروع کنید. بعد ، شما باید:

 • الزامات قانونی را بررسی کنید
 • درخواست مجوز دهید

9)تجهیزات تاتو خود را خریداری کنید

هر یک از هنرمندان تاتو تمایل داند با تجهیزات خودشان کار کنند. شاید سبک خاصی از اسلحه تاتو را دوست داشته باشید ، یا به دلیل حساسیت لازم است به جای لاتکس از دستکش نیتریل استفاده کنید.

معمولاً ، موسسه های تاتو به یک هنرمند نیاز دارند تا وسایل مورد نیاز خود را تأمین کند ، بنابراین می خواهید با کسب تجربه بیشتر ، چند پایه را برای شروع کار خود سرمایه گذاری کنید و این مجموعه را افزایش دهید.

تجهیزات اساسی که هر هنرمند تاتو نیاز دارد

حداقل به دو اسلحه تاتو که دوست دارید استفاده کنید ، نیاز به استفاده از اولتراسونیک ، لوله و چنگک ، سوزن های استریل برای خطوط و سایه زنی ، صابون تمیز کننده سبز ، بطری های اسپری ، لیوان های پلاستیکی کوچک برای جوهر ، دستکش و سایر وسایل نیاز دارید.

آیا می خواهید یک هنرمند تاتو شوید؟ برای شروع کار آموزش تاتو کمتر از آنچه فکر می کنید نیاز دارید

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک هنرمند تاتو بعد از آموزش تاتو شوید ، واقعاً اولین گام اهمیت زیادی دارد. با صداقت ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک تکه کاغذ و یک مداد برای شروع نقاشی است. سپس ، بقیه می توانند در طول چند سال به صورت تکه تکه ایجاد شوند. شما می توانید به طور مداوم مهارت های خود را در وقت آزاد خود بیشتر کنید.

تاتو از دید یک شغل

اگر بعد از مطالعه و تحقیق می خواهید تاتو را به عنوان یک شغل در نظر بگیرید بهتر است به نکات زیر نیز توجه داشته باشید.

 • تاتو در ایران از نظر شرعی و قانونی

اولین نکته ای که باید در نظر داشت جایگاه تاتو در فرهنگ ایران و دین اسلام است. تاتو باعث نرسیدن آب به سطح پوست نمی شود پس برای وضو و غسل ایرادی ایجاد نمی کند. همچنین هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند که این نیز به خودی خود باعث ایراد نداشتن تاتو می شود.

نکته بعدی در بحث دینی تاتو این است که مراجع آن را حلال اعلام کرده اند.

 •  آشنایی با طراحی و نقاشی همراه با یادگیری تاتو

هیچ نیازی به طراحی نیست. در واقع شما طرح را کپی می کنید نه اینکه آن را طراحی کنید.

اما میتوان گفت طراحی و نقاشی کمک بزرگی به تبدیل شما به یک تاتو آرتیست حرفه ای میکند.

در صورتی که شما طراحی و نقاشی بلد باشید این شما را به یک تاتوکار حرفه ای طراحی می کند.

 • نیاز به یادگیری صحیح متد و اصول تاتو

مهم ترین بخش آموزش و انتخاب تاتو  به عنوان یک شغل آموزش تاتو است که پیشنهاد می شود برای یادگیری این حرفه حتما از اساتید با تجربه و حرفه ای بهره مند شوید، همچنین تمرین و تکرار در موفقیت تاتوآرتیست نقش مهمی دارد.

19 دیدگاه در “آموزش تاتو (دوره آموزش تاتو مبتدی تا مربیگری تاتو بدن)

 1. ندا گفت:

  سلام خوبین
  ویدئو برای آموزش تاتو هم برای فروش دارید؟

  1. سلام وقتتون بخیر. بله البته. میتونید در دوره های آموزش تاتو قصر روشان شرکت کنید.

 2. مرضیه گفت:

  ویدیویی از آموزش تاتو هم دارید؟ من میخوام در یکی از دوره های آموزش تاتو شرکت کنم. دوره ی شما از مبتدی تا پیشرفته رو شامل میشه؟

  1. بله البته. دوره های آموزش تاتو قصر روشان از صفر تا صد هستش و خیالتون از این بابت راحت باشه.

 3. مروارید نیکزاد گفت:

  سلام. نمونه کارهای تاتو شما رو داخل پیج اینستاگرامتون هم دیدم. کلا کار تاتو شما حرف نداره. آموزش هاتونم دوستم شرکت کرده عالیه. فقط یه سوال دوره آموزش تاتو جدیدتون کی برگزار میشه؟

 4. ندا گفت:

  سلام دوره های آموزشیتون چقدر طول میکشه؟

  1. برای کسب اطلاعات بیشتر برای آموزش تاتو با ما تماس بگیرید.

 5. ریحانه گفت:

  شما آموزش تاتو به صورت خصوصی هم دارین

  1. برای کسب اطلاعات بیشتر برای آموزش تاتو با ما تماس بگیرید.

 6. شیدا گفت:

  آموزش کرونا در ایام کرونا هم در جریان هستش؟

  1. برای کسب اطلاعات بیشتر برای آموزش تاتو با ما تماس بگیرید.

 7. صدیقه گفت:

  عالی بود کارتون راجع به آموزش تاتو

  1. ممنون که در رابطه با آموزش تاتو کلاس های ما را انتخاب کردید.

 8. مریم گفت:

  آموزش تاتو رو از مبتدی تا پیشرفته میگید؟

  1. بله، آموزش تاتو در قصر روشان از مبتدی تا پیشرفته صورت می گیرد.

 9. دیبا گفت:

  بهترین آکادمی آموزش تاتو در شرق تهران

  1. ممنون از نظر خوبتون. ما در آموزش تاتو تمام تلاش خودمون رو انجام می دهیم.

 10. SEO گفت:

  ممنون از آموزش خوبتون در زمینه ی تاتو و میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *