بلاگ

آموزش تاتو در شرق تهران

آموزش تاتو در شرق تهران

آموزش تاتو در شرق تهران که در آکادمی قصرروشان برگزار می کنیم برای افراد بالای 18 سال طراحی شده است که به دنبال شروع کار خود به عنوان تاتوکار هستند. آکادمی قصرروشان با 98٪ نرخ قبولی بهترین آموزش تاتو در شرق تهران است که صدها دانشجو در دوره آموزش تاتو ما در تمام طول سال شرکت می کنند.

ماهیت دوره های ما ما این است که دانش آموختگان را به دنیای تاتو بینش دهند و به آنها این فرصت را می دهند که تجربه اولیه را داشته باشند تا حرفه خود را در این صنعت دنبال کنند.

دوره 10 روزه فشرده تاتو به دو هفته تقسیم می شود و زمان آن موقع ثبت نام به شما گفته خواهد شد. دانش آموختگان ملزم به مطالعه جنبه تئوری صنعت و سپس گذراندن آزمون تئوری خواهند بود. سپس جنبه عملی تاتو را که در آخرین روز دوره خود یک امتحان عملی انجام می دهند ، مطالعه خواهند کرد. سپس همه دانشجویان موفق گواهی دیپلم را دریافت می کنند که در سراسر ایران شناخته شده باشد.

دانشجویان اینجا در آکادمی آموزش تاتو قصر روشان این فرصت را دارند که در یک محیط کلاس درس بخوانند و سپس به آنها فرصت داده می شود که یک آزمایش عملی را در یک استودیوی تاتو انجام دهند ، توسط تاتو کاران حرفه ای که در آکادمی ما هستند.

شرح دوره آموزش تاتو شرق تهران

هفته اول شامل طراحی هایی است که برای تاتو ، تکنیک های رنگ آمیزی ، تفاوت در سوزن ها و موارد استفاده آنها مناسب خواهد بود. در طول این دوره ها ، دانش آموز جزوه هایی در مورد تاتو ، صنعت و کلیه دانش در مورد دستگاه مورد نیاز دریافت می کند. در طول دوره ، به دانشجویان قوانین / مقررات تاتو حرفه ای آموزش داده می شود.

همچنین به دانش آموزان آموزش داده می شود که چگونه دستگاه های تاتو را از بین ببرند و دوباره جمع کنند تا به آنها درک عمیق تری از نحوه کار و یادگیری قسمت های مختلف دستگاه پیدا کنند. در صورت نیاز به تعویض سیم پیچ ، فنر ، میله های آرماتور و غیره ، این دانش آموز در آینده کمک خواهد کرد. تمام تاتو بر روی پوست انسان در یکی از استودیوهای مجاز تاتو ما انجام می شود.

الزامات

تمام دانشجویانی که به دنبال شرکت در یکی از دوره های آموزش تاتو در شرق تهران ما هستند باید بیش از 18 سال داشته باشند. این امر به دلیل قوانین و مقررات قانونی است زیرا تاتو یک خردسال غیرقانونی است ، بنابراین تاتو نیز باید از سن قانونی لازم برخوردار باشد.

مدل تاتو شما باید بیش از 18 سال باشد. اثبات شناسنامه و همچنین سلب مسئولیت که قبل از تاتو باید پر شود لازم است.

داشتن هیچگونه تجربه یا صلاحیت هنری برای شما اجباری نیست ، با این وجود ما نیاز به مهارت های اساسی در طراحی داریم.

لطفا توجه داشته باشید * این دوره به شما نحوه طراحی را یاد نمی دهد ، فقط به شما کمک می کند سبک طراحی خود را به شکل تاتو توسعه دهید.

فواید شرکت در کلاس آموزش تاتو در شرق تهران

  • به شما گواهی دیپلم اعطا می شود که در سراسر ایران شناخته شده باشد.
  • پس از قبولی در آزمون سطح 2 VTQ ، گواهی کنترل عفونت معتبر دریافت خواهید کرد
  • پشتیبانی نامحدود دانشجویی از زندگی.
  • دسترسی به اتاق گفتگوی آنلاین دانشجویان و شبکه سازی.
  • مشاوره رایگان برای راه اندازی استودیوی شخصی خود.
  • دسترسی به فروشگاه دانشجویی ما که در آن می توانید ماشین آلات و تجهیزات خود را خریداری کنید.
  • جزوه و جزوه های دانشجویی که شامل تمام اطلاعاتی است که در دوره خود به شما آموزش داده شده است.

منتظر شما در کلاس های آموزش تاتو در شرق تهران قصر روشان هستیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *